«HAPPY HALLOWEEN»

Під час осінніх канікул, коли учням необхідні позитивні емоції, в нашому закладі відбулося уже традиційне, надзвичайно веселе свято Всіх Святих Хеловін, організаторами якого стали керівники гуртків інформаційно-технічного відділу Оксіньчук Т.В. та Семенюк І.В. Але про все по порядку.

Історія свята нараховує тисячоліття, починаючи від кельтського фестивалю Самхейн, римського дня Помони і християнського “Дня всіх святих”. Більшість людей вважають це свято нешкідливою веселістю.

Запитуючи ставлення учнів до цього свята, чуємо такі відповіді: «Це весело, навіть в такі сумні часи людям потрібні гарні емоції. Думаю, святкування Хеловіна нічого поганого не зробить. Що ж стосується того, що це не українське… Та й що, культури інших народів треба поважати».

Тепер, коли ви вже знаєте хоч щось про це свято, настав час повідати як ми його відсвяткували.

Почалося все з прикрашання кабінету. Це потрібно було тільки бачити….свічки, гарбузи з вирізаними очима та ротами, привиди, що зависли у повітрі, а костюми дітей… дух захоплювало…

Але це було тільки доповненням до того дійства, котре потім відбувалося. Все  було весело та пізнавально, супроводжувалося піснями у виконанні вихованців.

Влаштовуючи це свято, ми вчимо дітей культури країн, вчимо історії і тому саме цього дня можна поєднати навчання з веселощами.

Смачною крапкою стало частування учасників та гостей свята солодощами у формі гарбузів, привидів та монстрів. 

Веселого Хеловіну! Будьте здорові та бережіть себе!

P.S. Що ж, у кожного своя думка на цей рахунок. Звичайно, ми повинні перш за все дотримуватись власних традицій, але потрібно поважати й інші культури. Інакше нам не стати частиною світової спільноти, до якої ми так прагнемо.

386

Додати коментар