ЕКСКУРСІЯ В ЗООПАРК

Цьогоріч видалася напрочуд гарна осінь. Милує око в багрянець вбраний прадавній Луцьк. У нашому місті є чимало місць, де можна насолодитися прекрасною осінньою порою. Одним з таких куточків для відпочинку та спілкування з природою є Луцький зоопарк. Саме тут і побували вихованці гуртків «Флористика та фітодизайн» (керівник гуртка Мєлєшкова Н.В.) і «Конструювання та моделювання одягу» (керівник гуртка Сива О.В.) 26 жовтня 2019 року.

Спілкування з мешканцями зоопарку принесло масу позитивних емоцій. Всі були у захваті від кумедних мавпочок, єнотів, папуг, пеліканів, баранців та інших тварин. Діти із цікавістю спостерігали за верблюдом, страусами, ведмедями, левами, тиграми. Поні, олені, альпаки охоче йшли на контакт, дозволяючи себе гладити. Вся атмосфера зоопарку навіювала добрі, теплі почуття.

Насолодившись спілкуванням з тваринами, намилувавшись гарними краєвидами та чудовою осінньою погодою вихованці повернулися з екскурсії втомлені, але задоволені, сповнені позитивних емоцій та вражень.

120

Додати коментар