ЕКСКУРСІЯ В ХУДОЖНІЙ МУЗЕЙ

Під час осінніх канікул вихованці та керівники гуртків ЦНТТУМ «Флористика та фітодизайн» (Плащевська С.А.) і «Образотворче мистецтво» (Черній Л.Я.) відвідали художній музей, який  розташований в історичному центрі міста, на території визначної пам’ятки архітектури  – замку Любарта, в колишньому будинку повітової канцелярії.

При вході дітей привітно зустріли працівники музею та його директор Зоя Михайлівна Навроцька, яка провела цікаву екскурсію про історію створення художнього музею, діти дізнались, що експозиція займає шість залів, де репрезентовано 137 картин, які представляють  живопис восьми країн Європи: Іспанії, Італії, Фландрії, Франції, Австрії, Німеччини, Англії і Польщі. Вихованці гуртків побачили, що колекція музею сформована з творів  мистецтва, які прикрашали магнатський маєток князів Радзивилів в Олиці. На прикладі експозиції картин діти мали змогу ознайомитись з основними жанрами і стилями в художньому мистецтві. Музейну екскурсію супроводжувала  фортепіанна музика, звучали  шедеври класичної спадщини, що допомагало дітям краще відчути атмосферу давнини.

Метою екскурсії було: підвищення пізнавальної культури, розвиток емоційного сприйняття до творів образотворчого мистецтва, виховання естетичних смаків, ознайомлення з історичною спадщиною рідного краю.

464

Додати коментар