ДО ЗУСТРІЧІ ЩЕ ОДНОГО НОВОГО РОКУ – ГОТОВІ!

Січень місяць багатий на різноманітні свята. І саме на зустріч Нового року ми покладаємо великі надії і сподівання. Це свято  ми уже давно звикли зустрічати за традиційним європейським (1січня) та старим слов’янським календарем (14 січня), а зараз настає день його зустрічі і  за східним календарем.

Відповідно до китайського календаря, Новий рік настане 25 січня 2020 року о 00.03 за київським часом і пройде під заступництвом білого металевого Щура, який буде відкривати 12-місячний календарний цикл.

Вихованці гуртка «Народні ремесла» лабораторії художньо-технічного відділу (кер. Дудар О.Д.) крім традиційних різноманітних новорічних ялинкових іграшок та обрядових українських прикрас житла (солом’яні павуки, ангелики, їжачки)  підготувались і до зустрічі Нового року за східним календарем – виготовили різноманітних кумедних мишенят.

Для дітей – це ще один спосіб дізнатись про звичаї та традиції різних країн світу, а для педагога – розвивати творчі, пізнавальні здібності вихованців і створити святкову та позитивну атмосферу в колективі.

171

Додати коментар