ДІЛИМОСЯ ДОСВІДОМ

На базі Центру науково-технічної творчості учнівської молоді 25 жовтня цього року відбулося засідання обласного методичного об’єднання спортивно-технічного відділу. Учасниками заходу у кількості  14 чоловік були керівники гуртків, методисти, директори  закладів позашкільної освіти.

З вітальним словом до учасників заходу звернувся директор Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Стельмащук І.А. З метою підняття рейтингу гуртків науково-технічного напряму та в рамках святкуваня 100-річчя позашкілля, Ігор Анатолійович запропонував провести  обласний фестиваль технічної творчості.

Снітко Р.Л., методист спортивно-технічного відділу, озвучила регламент роботи засідання.

Методист технічного відділу Нововолинського ЦДЮТ Золотухін К.С. висвітлив питання «Партнерство керівника гуртка і сім’ї в ім’я творчого розвитку дитини». Зазначив, що спільна діяльність педагогів закладів позашкільної освіти і батьків переслідує  мету – дати дітям не тільки відповідні знання, виробити навички їх практичного застосування, а передусім – сприяти формуванню творчої особистості дитини, якомога ширше розкрити можливості більш раннього й плідного гармонійного її розвитку.

Керівник гуртків Ковельської міської СЮТ Михалевич А.І. поділився досвідом  з питання «Виховання патріотизму в здобувачів освіти на гуртках  спортивно-технічного напряму». Звернув увагу на те, що педагогам закладів позашкільної освіти варто піклуватись про створення таких умов, на основі яких можливе виховання майбутнього громадянина-патріота та визначити шляхи стимулювання досягнень на терені національно-патріотичного виховання.

Керівник гуртків автомоделювання закладу Кошманюк М.О. ознайомив присутніх з використанням інтерактивних технологій в гуртковій роботі та відзначив їх роль у формуванні пізнавального інтересу вихованців.

З аналізом участі команд області у заходах спортивно-технічного профілю науково-технічного напряму обласного рівня  у 2018 році виступила завідуюча організаційно-масовою роботи спортивно-технічного відділу Центру науково-технічної творчості учнівської молоді  Гудько І.В.

Також було обговорено стан, проблеми роботи гуртків спортивно-технічного профілю, внесено пропозиції до плану роботи закладу на наступний рік.

266

Додати коментар