ДЕНЬ ВСІХ СВЯТИХ

Вже тисячі років в жовтні різні народи відзначають різні свята і фестивалі. Хеллоуїн – одне з найдавніших свят в світі. Його історія налічує тисячоліття, починаючи від кельтського фестивалю Самхейн, римського Дня Помони (богині рослин) і християнського “Дня всіх святих”. У ньому дивним чином поєднуються кельтська традиція вшановування злих духів і християнська – поклоніння всім святим.

Сьогодні від стародавнього язичницького свята залишилися забавні традиції. У ніч з 31 жовтня на 1 листопада прийнято одягатися в костюми нечистої сили і влаштовувати маскаради. І цим скористалися керівник гуртка «Фотосправи» Шевчук Н.В. ,та культорганізатор Лукащук К.А.  Разом із дітьми  власноруч виготовили усі прикраси та атрибути свята, які використовувалися під час фотосесії та святкових заходів.

Що ж головне у святкуванні Хеллоуїна? Звичайно ж, весела розважальна програма. Тому ми підібрали цікаві  конкурси з хеллоуінським ухилом, такі як конкурс хеллоуінских портретів, малюнків на тему Хеллоуїна,  химерних костюмів і макіяжу, конкурс  історій. Цікавим дійством став «лабіринт страху», в якому сміливців очікували «страшні» монстри: привиди, скелети, відьми, лісовики, потвори і т. д. Ускладнювало  завдання , запропоновані учасникам загадки або виконання різних доручення по мірі проходження лабіринту. Все це, не аби як захопило дітей.

Усі, хто завітав на свято, мали нагоду стати учасником майстер-класу по макіяжу, взяти участь у фотосесії. А наостанок, всіх учасників свята чекав тематичний кенді бар.

Святкувати Хеловін чи ні – це особиста справа кожного. Можливо, з точки зору християнства, нам важко зрозуміти мотиви святкування такого чудернацького дня. Однак, це теж частина всесвітньої культури, традиції та звичаї предків. Та й що поганого, якщо завдяки таким святам діти можуть повеселитись.

 

 

 

338

Додати коментар