ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА – СВЯТО ЛЮБОВІ, СВЯТО ЕМОЦІЙ, СВЯТО ПОЧУТТІВ

14 лютого у світі відзначали День закоханих. І хоч для українців це свято нове, втім вже багатьом полюбилося. День святого Валентина – це ще один привід обмінятися подарунками, квітами, поцілунками, «валентинками». І, попри те, що в кожній країні святкували його по-різному, всіх об’єднувало дещо спільне – це нагода вкотре сказати один одному про почуття.

У Парижі в цей день  закохані розміщують освічення на електронному табло.

В Італії День святого Валентина називають святом весни і кохання. Під час масових гулянь на свіжому повітрі закохані зізнаються у своїх почуттях. За декілька днів до свята італійські магазини традиційно прикрашають вітрини величезною кількістю різноманітних цукерок.

А в Центрі науково-технічної творчості учнівської молоді в День святого Валентина пройшов  флешмоб  «Передбачення для Вас», де всі охочі могли дізнатися, що на них чекає. Кожен, хоч на хвилину зміг зазирнути в майбутнє та дізнався, що очікувати йому і близьким людям у найближчий час. Гості нашої установи, педагоги і діти були у повному захваті: зачитували передбачення, коментували їх. Короткі і смішні, трохи зворушливі і романтичні, позитивні і незвичні слова подарували людям гарний настрій.

   

   

225

Додати коментар