ДЕМОНСТРУЄМО ВИНАХОДИ ВИХОВАНЦІВ НА «НАУКОВИХ ПІКНІКАХ»

Химерні кубики Рубіка, роботи на пультах, оригінальні лего-конструкції та корисні авторські прилади – це далеко неповний перелік розваг, які були представлені 25 січня 2020 року на другому науковому пікніку у розважальному центрі «Промінь»  міста Луцька.

Перший поверх розважального центру перетворився у справжню наукову лабораторію, яку заполонили радісні дітлахи і захоплено майстрували та випробовували свої вироби.

На запрошення організаторів даного заходу долучилися і вихованці Центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Учні гуртка «Розвиток математичних здібностей» (керівник Калугіна І.М.) запросили усіх бажаючих у «Магазин головоломок». Кожен мав можливість розв’язати різноманітні завдання і перевірити свою просторову уяву.

В лабораторії «Антистрес» у невимушеній формі, працюючи з кубиками Рубіка, гості заходу мали можливість розвинути аналітичність, логічність мислення, дрібну моторику рук.

Вдалося здивувати малих та дорослих лучан доробками гуртка «Юні винахідники» (керівник Седанов О.О.). Представлені сучасні пристрої та обладнання для оригінальних дослідів були створені власними руками гуртківців.

Особливу увагу малечі завоював радіокерований танк, який нагадував справжній, як у керуванні, так і ззовні.

Біля вимірювача росту «Ардуїно» були бажаючі його випробувати в дії та спостерігати за  результатами на дисплеї нетбука.

Пристрій маленького вітрогенератора із комп’ютерного кулера показав, що корисний і цікавий екологічний виріб можна створити із доступних деталей.

Зацікавив глядачів звуковий синтезатор на «Ардуїно», на якому можна було обрати один із п’яти інструментів та зіграти просту мелодію.

Найголовнішою особливістю нашої експозиції було те, що вже вкотре вихованці  Центру демонструють свої креативні ідеї, вміння, знання з технічних видів творчості.

Успіхів Вам і надалі!!!

194

Додати коментар