ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ

На базі Центру науково-технічної творчості учнівської молоді 19 лютого 2019 року відбулось засідання обласної науково-методичної ради з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

В засіданні прийняли участь: Матвійчук Л.Ю., голова науково-методичної ради, професор, доктор економічних наук ЛНТУ; Шмига С.А., начальник навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Волинської області, полковник служби цивільного захисту; Ващук Н.Д., провідний фахівець ...

Детальніше →
0

ПОЗАШКІЛЛЯ В ОТГ

З метою  популяризації позашкільної освіти, як одного із найбільш важливих  інститутів виховання та соціальної адаптації, розширення мережі  гуртків  науково – технічного напряму у Ковельському районі, 18 лютого 2019 року, у стінах районної державної адміністрації  відбулось засідання круглого столу за участю  представників Центру науково – технічної  творчості учнівської молоді, відділу освіти Ковельської райдержадміністрації ...

Детальніше →
0

ВПЕРЕД ЗА НОВИМИ ПЕРЕМОГАМИ!

Зима порадувала не тільки гарною погодою вихованців гуртка «Юні винахідники». Бо саме 17 лютого 2019 року команда прийняла участь в обласному турнірі юних винахідників і раціоналізаторів (юніорська ліга) серед учнів 7-9 класів, який проводила Волинська обласна Мала академія наук на базі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні.

Основними завданнями ТЮВІР було підвищення інтересу ...

Детальніше →
0

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ КОМП’ЮТЕРНИКА

14 лютого – День Закоханих просто і закоханих в комп’ютерну техніку, адже в цей день відзначається неофіційний, але відомий в професійному світі День комп’ютерника.

В далекому 1946 році, 14 лютого американці змогли запустити перший повноцінний комп’ютер – проект називався ENIAC, що можна перевести як електронний числовий інтегратор і обчислювач. Як водиться, створювався цей монстр від обчислювальної техніки ...

Детальніше →
0

МЕТОДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПРЕДМЕТНО-ТЕХНІЧНОГО ВІДДІЛУ

З метою підвищення фахової майстерності 6 лютого у предметно-технічному відділі відбулося засідання методичного об’єднання з питання впровадження нових технологій навчання та реалізації науково-методичної проблеми «Колективна творча діяльність як умова підвищення рівня професійної майстерності педагога для формування ключових компетентностей успішної особистості вихованця в позашкільному навчальному закладі» в гуртках відділу.

Детальніше →

0

АКЦЕНТИ СПІВПРАЦІ

В рамках Угоди про співпрацю 6 лютого 2019 року відбулася робоча зустріч директора ЦНТТУМ Ігоря Стельмащука з ректором ЛНТУ Петром Савчуком.

Ректор ЛНТУ познайомився з навчальними лабораторіями, виставковими залами та висловив сподівання плідної співпраці в напрямі розвитку ...

Детальніше →
0

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ДИТЯЧОГО МАЛЮНКА «ОХОРОНА ПРАЦІ ОЧИМА ДІТЕЙ»

Управління Держпраці у Волинській області приймає малюнки дітей віком від 6 до 18 років для участі у першому етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». Головною метою конкурсу є привернення уваги суспільства, зокрема дітей і молоді, до питань охорони праці, виховання культури безпеки праці, формування свідомої позиції молоді щодо безпечних умов праці в різних сферах суспільного життя.

Детальніше →

0

МИ ЗАВЖДИ РАДІ ГОСТЯМ!

Центр науково-технічної творчості учнівської молоді гостинно відкриває двері для дітей закладів освіти Волинської області.

Сьогодні, 1 лютого 2019 року, до нас завітали І.Й.Секунда, директор закладу загальної середньої освіти І-ІІ ст. с. Старий-Порицьк Павлівської громади Іваничівського району зі своїми учнями.

Педагоги та вихованці нашої установи продумали культурну ...

Детальніше →
0

НАША БЕЗПЕКА – В НАШИХ РУКАХ

Найвищі цінності суспільства – це людина, її життя й здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека. Проте, з кожним роком зростає кількість факторів, які негативно впливають на безпеку життєдіяльності. Біді краще запобігти, ніж боротися з її наслідками.

На виконання наказу Центру науково-технічної творчості учнівської молоді від 08 січня 2019 р. №1 «Про проведення навчання і перевірки знань ...

Детальніше →
0