ОБЛАСНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ З НАГОДИ 100-РІЧЧЯ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ

З метою популяризації науково-технічної творчості серед учнівської молоді та з нагоди відзначення 100-річчя позашкільної освіти в Україні 08 грудня цього року на базі Центру науково-технічної творчості учнівської молоді пройшов Фестиваль технічної творчості. У заході взяло участь 14 команд (110 учасників), які представили заклади позашкільної освіти Волинської області. 

Учасники Фестивалю демонстрували власні розробки моделей вітрильних, військових, цивільних суден ...

Детальніше →
0

«НАУКОВІ ПІКНІКИ»

1 грудня 2018 року громадська організація «Волинський Інститут Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив» вже вп’яте провела «Наукові Пікніки в Україні» у Луцьку. 

У 2018 році «Наукові Пікніки» змінили локацію – подія відбулась у Центрі науково – технічної творчості учнівської молоді (м. Луцьк, вул. В. Чорновола, 3).

Детальніше →

0

НАПРУЖЕНА БОРОТЬБА ЮНИХ КОНСТРУКТОРІВ ТА ІНЖЕНЕРІВ РАДІОТЕХНІКИ!

Початок грудня цікаво розпочався для юних радіоаматорів. Бо саме 01 грудня 2018 року їх у черговий раз  зібрав у Луцьку щорічний обласний конкурс – змагання з радіоелектронного конструювання. Він проводився з метою популяризації радіоелектронного конструювання серед учнівської молоді, сприяння зростанню мережі гуртків предметно-технічного профілю науково-технічного напряму позашкільної освіти області. Захід традиційно проходив на базі Центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Детальніше →

0

КРУГЛИЙ СТІЛ «УРОКИ ГОЛОДОМОРУ І СУЧАСНА УКРАЇНА»

З нагоди вшанування пам’яті жертв Голодомору в інформаційно-технічному (кер. гуртків Ковальчук Н.В., Михальчук І.С.), предметно-технічному (кер. гуртка Калугіна І.М.) та художньо-технічному (Юрчинська Г.М., Снітко Р.Л.) відділах відбулося засідання круглого столу «Уроки Голодомору і сучасна Україна».

З інформаційним повідомленням «Голодомор в Україні – геноцид українського народу» виступила культорганізатор Лукащук К.А.

Детальніше →

0

ОБМІН ДОСВІДОМ

В рамках дії Угоди про співпрацю від 2.01.2017 р. до Центру науково-технічної творчості учнівської молоді управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації 22 листопада 2018 року завітала делегація Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді на чолі з директором Коханом Йосифом.

В програмі перебування делегації була зустріч двох колективів, під час якої директор ЦНТТУМ Ігор Стельмащук познайомив колективи ...

Детальніше →
0

ВІТАННЯ З ЮВІЛЕЄМ

25 листопада – звичайний сонячний осінній день. А хоча, це не зовсім звичайна дата. Цього дня свій поважний ювілей – 60-річчя святкує шляхетна людина, відданий своїй справі керівник гуртків судномоделювання Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Музичук Андрій Онуфрійович.

Детальніше →

0

«Презирство тим нікчемним людям,

Що необдумано творять…»

У цих рядках Ф. Шиллера є глибокий сенс і розуміння того, чим повинна бути праця для кожної людини, як повинні ставитися люди до будь-якої роботи. З ранніх років кожного з нас привчають виконувати щось нескладне: прибирати свої речі, допомагати батькам, що-небудь майструвати. Ми поступово дорослішаємо, наші завдання ускладнюються, вимоги до нас стають суворішими. Ми ...

Детальніше →
0

ПІДСУМКИ ПРОВЕДЕННЯ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ ЮНИХ ІНФОРМАТИКІВ, АМАТОРІВ КОМП’ЮТЕРНОЇ ТЕХНІКИ

Життя – це все, що трапляється з вами,

поки ви ретельно будуєте зовсім інші плани.

Згідно з планом роботи управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації на базі Центру науково-технічної ...

Детальніше →
0