НАРОДЕ МІЙ, ПИШАЮСЯ ТОБОЮ!

Народе мій, пишаюся тобою:

Моя душа – частинка твого «Я».

Красою правди у святім двобою

Понад Майданом сонця лик сія…

Є нація! Хай знають всі у світі:

Детальніше →

0

КОЖНИЙ МАЙСТЕР КОЛИСЬ БУВ НЕВМІЛИЙ

Світ техніки дуже великий і заняття моделюванням допомагає дітям краще його пізнати.

Майструючи іграшки, моделі машин та механізмів, юні любителі техніки не тільки копіюють готові зразки, а й конструюють власні вироби.

Захоплення дітей технічною творчістю, новими висотами, інтересом до авіації дає прагнення осягнути незвідане і бути ...

Детальніше →
0

МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС З ІНФОРМАТИКИ ТА КОМП`ЮТЕРНОЇ ВПРАВНОСТІ “БЕБРАС”

8-11 листопада 2020 року вихованці інформаційно-технічного відділу Центру (координатор Семенюк І.В., методист) стали активними учасниками Міжнародного конкурсу з інформатики та комп`ютерної вправності “Бебрас”.

Завдання вимагали від дітей  кмітливого та винахідливого застосування знань та умінь з інформатики . Як результат, учні отримали задоволення від розв’язування цікавих логічних завдань та ...

Детальніше →
0

З ЮВІЛЕЄМ, ТАЛАНОВИТИЙ КОЛЕКТИВ!

30-річний ювілей відзначає інформаційно-технічний відділ Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Волинської обласної ради.

Спільними зусиллями педагогічний колектив створює літопис історії і сьогодення відділу, адже той, хто не знає свого минулого ‑ не має майбутнього!

Правду кажуть, що талановитий педагог – талановитий у всьому! Після споглядання на ...

Детальніше →
0

PER ASPERA AD ASTRA (ЧЕРЕЗ ТЕРНИ ДО ЗІРОК)

Насичене життя, постійна підготовка, нові дру­зі і курйози, пошук однодумців, які надихають на створення нових ідей об’єднали учасників обласного конкурсу юних інформатиків, аматорів комп’ютерної техніки цьогоріч.

Жодна перемога не дається без підтримки, без тісної співпраці керівників гуртків, вчителів, батьків та роботі учнів, завдяки чому ми маємо багатий досвід у ...

Детальніше →
0

СВЯТКУЄМО ДЕНЬ АВТОМОБІЛІСТА

В останню неділю жовтня українці відзначали  День автомобіліста та дорожника, або День працівників автомобільного транспорту. Це свято стосується не тільки водіїв-професіоналів, але й автолюбителів та автомоделістів, якими є вихованці гуртків «Автомоделювання» (кер. гуртка Кадлубицький П.І.). Саме тому 05 листопада у гуртку пройшов виховний захід, приурочений цьому святу.  Павло Кадлубицький ознайомив  гуртківців з історією виникнення перших автомобілів та запровадження свята в Україні.

Детальніше →

0

ХЕЛЛОВІН

В ніч  з 31 жовтня на 1 листопада багато країн святкує Хелловін. Найгучніше це свято відзначається у США, Канаді, Ірландії та Великій Британії. Головним символом свята є, так званий, “Ліхтар Джека” – гарбуз зі свічкою всередині,  на якому вирізано зловісно усміхнене обличчя. Вважають, що залишений в цей день біля будинку, він буде відганяти  злих духів. Традиційними кольорами свята є чорний та помаранчевий. Також неможливо уявити Хелловін і без ...

Детальніше →
0

«НІХТО НЕ СТАЄ МАЙСТРОМ, НЕ ТРЕНУЮЧИСЬ У МАЙСТЕРНОСТІ»

Якими тільки матеріалами не користуються вихованці гуртка «Початкове технічне моделювання», створюючи справжню красу! Але незмінний успіх мають дерев’яні вироби. Дивлячись на поробки дітей, дивуєшся, які можливості відкриває природній матеріал для креативних ідей! У гуртку юні майстри власноруч виготовляють неймовірно красиві речі з фанери. Якщо захотіти, то звичайний лист фанери може перетворитися на ажурну поличку, красиву скриньку, казкову карету та оригінальні серветниці або хитромудрі іграшки: веселого їжачка, грайливого слоника ...

Детальніше →
0

МЕТОДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПРЕДМЕТНО-ТЕХНІЧНОГО ВІДДІЛУ

З метою підвищення фахової майстерності 28 жовтня у предметно-технічному відділі відбулося засідання методичного об’єднання з питання впровадження нових технологій навчання для реалізації науково-методичної проблеми закладу «Колективна творча діяльність як умова підвищення рівня професійної майстерності педагога для формування ключових компетентностей успішної особистості вихованця в закладі позашкільної освіти» в гуртках відділу.

Під час засідання було розглянуто низку питань й ...

Детальніше →
0

«ЩАСЛИВЕ ДИТИНСТВО – ЗДОРОВЕ ДИТИНСТВО»

Здоров’я – це безцінне багатство людини, від якого залежить вся її життєдіяльність. Тому не випадково 27 жовтня 2020 року  в актовій залі ЦНТТУМ була проведена вікторина-квест: «Щасливе дитинство – здорове дитинство».

У заході брали участь вихованці гуртків «Бісероплетіння» (кер. Юрчинська Г.М.), «Користувачі персонального  компютера» (кер. Михальчук І.С.), «Фотосправи» (кер. Лукащук К.А.).

Детальніше →

0