ОБЛАСНІ ВІДКРИТІ ЗМАГАННЯ ЗІ СПОРТИВНОЇ РАДІОПЕЛЕНГАЦІЇ

З 17 по 19 вересня 2021 року в лісовому масиві с. Гаразджа Луцького району пройшли  обласні відкриті змагання  учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації.

«Полювання на лисиць» є надзвичайно цікавим видом радіоспорту, де юні радіоспортсмени демонструють хорошу фізичну підготовку, навички орієнтування, оперативного аналізу, логічного мислення, високу концентрацію уваги і цілеспрямованість, відповідальність за прийняття рішень.

Детальніше →

0

ПРОМАЙНУЛО ЛІТО…

Розпочався щасливий, яскравий, неповторний, дивовижний навчальний рік.

Центр з радістю відчинив двері для своїх вихованців, в тому числі для найменших – дітей гуртків раннього розвитку.

Урочистим моментом для дітей, батьків та педагогів стало перше заняття, присвячене 30-й річниці Незалежності України.

Детальніше →

0

ДОСЯГНЕННЯ ЮНИХ РАДІОСПОРТСМЕНІВ

Багаторічна праця наших керівників гуртків та їх вихованців приносить плоди не тільки на обласній, всеукраїнській, а й на міжнародній арені!

24-27 червня 2021 року в околицях міста Тиргу-Жіу Республіка Румунія Європейська федерація радіоспорту провела Чемпіонат Європи зі спортивного радіоорієнтування, де Національна  збірна команда України зайняла І місце. В складі збірної виступали спортсмени центру науково-технічної творчості Волинської обласної ...

Детальніше →
0

АВІАМОДЕЛІЗМ – НЕ ЗАБАВА

23-30 серпня 2021 року у місті Києві на кордодромі спортивного комплексу ЦК ТСО «Чайка» відбулися Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді (юніори) з авіамодельного спорту, які приурочено 30-й річниці незалежності України. 

Серед дев’яти команд України Волинь представила команда Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Волинської обласної ради на чолі з керівником команди Михалевичем Анатолієм Івановичем та тренером – Остапуком Валентином ...

Детальніше →
0

УВАГА!УВАГА!УВАГА!

Просимо забрати роботи учасників всеукраїнської (2019 р.) та обласної (2021 р.) виставок-конкурсів декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» за адресою вул. Чорновола, 3, лаб. №115.

Детальніше →
0

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ ЮНИХ РАДІОАМАТОРІВ

З 09 по 14 серпня 2021 року у селищі Експрес Херсонської області на базі КЗ «Херсонський центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради відбулися Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді (молодші юнаки, старші юнаки) з радіозв’язку на коротких хвилях та зі швидкісної радіотелеграфії (IV ранг).

В програму змагань входили наступні вправи:

Детальніше →

0

ЮНІ СУДНОМОДЕЛІСТИ – НА ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАННЯХ

Чотири дні поспіль (14-18 липня 2021 року) юні судномоделісти України у м. Глухів Сумської області на базі Глухівського міського центру позашкільної освіти виборювали особисто-командну першість у класах судномоделей F1-E, F3-E, ECO-mini-expert, ECO-expert, mini MONO, ECO-mini team під час Всеукраїнських відкритих змаганнях учнівської молоді (юніори) з судномодельного спорту («М» – швидкісні радіокеровані).

У заході взяли участь 8 команд ...

Детальніше →
0

ОБЛАСНІ ВІДКРИТІ ЗМАГАННЯ З СУДНОМОДЕЛЬНОГО СПОРТУ

З 30 червня по 02 липня 2021 року на базі оздоровчого табору «Сонячний» в с. Гаразджа Луцького району пройшли  обласні відкриті змагання  учнівської молоді з судномодельного спорту. Організаторами заходу були Центр науково-технічної творчості учнівської молоді Волинської обласної ради та управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації.

В заході взяли участь  5 команд (більше 20 учасників),  які представили заклади ...

Детальніше →
0