ЗУСТРІЧАЄМО ВЕСНУ!

Всі дорослі і діти уже в очікуванні теплого весняного сонця та яскравих барв природи. Щоб скоріше до нас прийшла справжня весна, вихованці гуртка «Декоративно-ужиткове мистецтво» (кер. Літвінчук С.М.) вирішили закликати її своїми малюнками. Дівчина-Весна, яскраві пейзажі, сонечко, квіти, дитячі усмішки, домашні улюбленці барвистим різноманіттям заполонили виставкову експозицію юних художників. Всі відвідувачі виставки мали змогу відчути подих такої довгожданої весни та насолодитися дитячою творчістю.

Детальніше →

0

ПАТРІОТИЗМ – ЯК ПРІОРИТЕТ ВИХОВНОЇ РОБОТИ НА ЗАНЯТТЯХ ГУРТКІВ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

Одним із основних завдань кожного педагога є виховання небайдужих, вільних і водночас впевнених у своїх силах громадян, а у викликах сьогодення – здатність допомогти дітям відчути й усвідомити любов до України, як до найвищої цінності.

Виставка дитячих робіт «Символ ...

Детальніше →
0

ДІЛИМОСЯ ДОСВІДОМ

З метою розширення мережі гуртків науково-технічного спрямування “Конструювання повітряних зміїв” в освітніх закладах області на базі Центру науково-технічної творчості учнівської молоді 20 лютого цього року був проведений семінар-практикум для педагогів закладів загальної середньої та позашкільної освіти області «Повітряні змії – підкорювачі небес». У заході взяли участь ...

Детальніше →
0

ПІДВИЩУЄМО МАЙСТЕРНІСТЬ

З метою удосконалення педагогічної майстерності та обміну досвідом роботи педагогів на базі Центру науково-технічної творчості учнівської молоді 20 лютого цього року відбулося засідання обласного методичного об’єднання спортивно-технічного відділу. Учасниками заходу у кількості  13 чоловік були керівники гуртків, методисти та директори  закладів позашкільної освіти.

Детальніше →

0

ЯСКРАВІ БАРВИ ДНЯ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА

Ким є людина без кохання – кораблем з розірваним вітрилом, птахою із зламаним крилом в чужім краю, поетом, що згубив риму, самотнім пілігримом, який заблукав на півдорозі між життям та вічністю.

Щорічно 14 лютого відзначається День Святого Валентина, який ще іменують Днем усіх закоханих.  День Валентина прийшов до нас з-за кордону і дуже скоро став одним з ...

Детальніше →
0

ДЕМОНСТРУЄМО ВИНАХОДИ ВИХОВАНЦІВ НА «НАУКОВИХ ПІКНІКАХ»

Химерні кубики Рубіка, роботи на пультах, оригінальні лего-конструкції та корисні авторські прилади – це далеко неповний перелік розваг, які були представлені 25 січня 2020 року на другому науковому пікніку у розважальному центрі «Промінь»  міста Луцька.

Перший поверх ...

Детальніше →
0

ДО ЗУСТРІЧІ ЩЕ ОДНОГО НОВОГО РОКУ – ГОТОВІ!

Січень місяць багатий на різноманітні свята. І саме на зустріч Нового року ми покладаємо великі надії і сподівання. Це свято  ми уже давно звикли зустрічати за традиційним європейським (1січня) та старим слов’янським календарем (14 січня), а зараз настає день його зустрічі і  за східним календарем.

Відповідно до китайського календаря, Новий рік настане 25 січня 2020 року о ...

Детальніше →
0

ЗУСТРІЧ З ПЕДАГОГАМИ ГОРОХІВСЬКОГО РАЙОНУ

Аналіз мережі гуртків, які працюють в освітніх закладах Горохівського району, свідчить про їх зменшення в порівнянні з минулим роком. З цією метою 23 січня був проведений виїзний семінар-практикум із проблеми «Використання творчого потенціалу та професійної компетентності вчителів фізики та трудового навчання району у розширенні мережі гуртків науково-технічного спрямування в освітніх закладах району», який організували педагоги Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Волинської обласної ради.

Детальніше →

0

ЗИМОВА КАЗКА

Новорічно-різдвяні свята завжди чарівні. В цей період  ми  знову віримо у казку і сподіваємося на щасливі зміни, загадуючи бажання. Щоб створити атмосферу святкового настрою, в гуртках лабораторії художньо-технічного відділу пройшов ряд цікавих та змістовних виховних заходів для дітей та учнівської молоді.

Справжнім святом для дітей стало відкриття ...

Детальніше →
0

«КАЗКИ МИШІ ПІКСЕЛЬ»

Символ Китайського Нового року 2020 – це Білий Металевий Пацюк. Його також часто називають Мишею.

Насправді Пацюк на Сході вважається благородною твариною, що по праву очолює список східних знаків. Саме з нього починається 12-річний місячний цикл китайського календаря, а розумний і спритний Пацюк отримав першість з усіх тварин – символів року.

Детальніше →

0