ВЕЛИКДЕНЬ – СВЯТО РАДОСТІ, ДОБРА І НАДІЇ

Великдень – свято радості, добра і надії. З піднесеним настроєм чекали та готувалися до цього свята наші вихованці. Діти під керівництвом Семенюк І.В. підготували сувенірні композиції для своїх рідних і близьких «Дзвони Великодня».

Під час роботи учні розповідали легенди про історію ...

Детальніше →
0

БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ І ВСІХ, ХТО ПОРУЧ!

Сьогодні, 28 квітня відзначається Всесвітній День охорони праці та День охорони праці в Україні.

Цього року тема Дня охорони праці: «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи. Інвестуймо зараз у стійкі системи БЗР» спрямована на посилення життєстійкості та протидії нинішнім ...

Детальніше →
0

ЯК ЦЕ БУЛО…

Третього травня 2021 року відзначає свій 30-річний ювілей творчий колектив лабораторії художньо-технічного відділу ЦНТТУМ.

Лабораторія розпочала свою діяльність в 1991 році і стала координаційним центром із збереження, відродження та розвитку народних промислів у гуртках  та інших творчих об’єднаннях декоративно-ужиткового  ...

Детальніше →
0

ДЕКОРУВАННЯ ВЕРБОВИХ ГІЛОЧОК

За тиждень до Великодня ми відзначаємо свято Вербної неділі, яке в цьому році припало на 25 квітня. Це велике церковне свято присвячене урочистому входу Ісуса Христа в Єрусалим. Важливим атрибутом цього дня є вербові гілочки, які належить рвати і прикрашати в Лазареву суботу, напередодні свята.

До цієї традиції 24 квітня долучились і вихованці гуртка «Народні ремесла» ЦНТТУМ. ...

Детальніше →
0

ПОДОРОЖ У ЗОНУ ВІДЧУЖЕННЯ

Слово «Чорнобиль» не залишає байдужим нікого. Тут пояснення зайві. Але говорити про події 1986 року з дітьми треба, та ще й в умовах локдауну.

Таку розмову провели з вихованцями керівники гуртків інформаційно-технічного відділу. Пропонуємо усім долучитися до ...

Детальніше →
0

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ 2021

Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006, щороку 28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, в Україні відзначається День охорони праці.
Пандемія COVID-19 обумовила вибір теми Всесвітнього дня охорони праці у 2021 році. Минулого року вірус зупинив життя цілої планети і негативний вплив коронавірусної інфекції на сферу ...

Детальніше →
0

КУЛЬТУРА БЕЗПЕЧНОЇ ПОВЕДІНКИ

Навчання правилам дорожнього руху – це життєва необхідність, дотримання правил дорожнього руху – запорука життя і здоров’я.

З метою підвищення безпеки дітей, в рамках Місячника безпеки життєдіяльності, в гуртку «Конструювання та моделювання одягу», керівник гуртків Сива Олена Василівна, було проведено заняття-гру «Я – пішохід».

Основною метою ...

Детальніше →
0

ГІСТЬ У СТУДІЇ. ІГОР ГОХ РОЗПОВІВ ЧОМУ ВАЖЛИВО ПІДЛІТКАМ БУТИ СВІДОМИМИ!

У гості до наших юних фотоаматорів ЦНТТУМу завітав Ігор Гох, незалежний консультант по подоланню залежностей із пізнавальною лекцією на тему «Види залежностей. Психологічні особливості виникнення та подолання залежностей».

Ігор Гох у минулому сам потрапив у пастку хімічної залежності, і після тривалої ...

Детальніше →
0

КРОК ДО ЗІРОК

День космонавтики і річниця першого польоту людини у відкритий космос – відмінний привід намалювати разом з дітьми яскравий і барвистий тематичний малюнок олівцями або фарбами. Чорнильно-синя даль, вогняні комети, різнокольорові планети і розсипи блискучих зірок…

Все це можна зобразити ...

Детальніше →
0