ВЕСЕЛІ КАНІКУЛИ

Зимонько, голубонько

В білім кожушку,

Любимо ми бігати

По твоїм сніжку.

Всім рум’яниш личенька

Ти о цій порі

Детальніше →

0

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ЮНИХ ФОТОАМАТОРІВ “МОЯ УКРАЇНО!”

Вiтаємо переможцiв 🏆 Всеукраїнського конкурсу юних фотоаматорiв «Моя Україно!».
2021 рiк був щедрим на нагороди для наших вихованцiв фотогурткiв Волинi.
З гордicтю хвалимося нашими здобутками! ...
Детальніше →
0

КАЗКОВА МАГІЯ РІЗДВА

Прийшов час зимових канікул – час новорічно-різдвяних свят, чудових можливостей для школярів займатись улюбленою справою та підвести підсумки року, який минув.

З гарним настроєм вихованці лабораторії дизайну (керівник гуртків Кремінь Г.А., Плащевська С.А.) готували новорічні прикраси, гірлянди, різдвяні ангели, декоративні ялинки та інший святковий декор на виставку «Казкова магія Різдва».

Детальніше →

0

В НОВИЙ РІК З ПЕРЕМОГАМИ

Новий рік для вихованців гуртків кордового автомоделювання приніс нові перемоги. 05 січня 2022 року відбувся ІІІ відкритий Чемпіонат м. Луцька з автомодельного спорту (кордові моделі у приміщенні), який проходив на базі Луцького міського ЦНТТУМ. Центр науково-технічної творчості учнівської молоді Волинської обласної ради представили 2 команд (керівники гуртків Пивоваров В.Л. та Кошманюк М.О.). Загалом у змаганнях взяло участь 22 учасники (10 команд).

Детальніше →

0

ЦІКАВІ КАНІКУЛИ

Канікули – час  для відпочинку та пошуку натхнення. Саме з цією метою  керівники гуртків моделювання і конструювання одягу (Прокопчук С.В.), флористика та фітодизайн (Плащевська С.А.) організували для своїх вихованців 5 січня екскурсію у  Дитячу художню школу. Саме тут світ мистецтва – це світ втілення дитячої уяви у малюнках та скульптурах.

Вихованці з великою цікавістю розглядали роботи маленьких ...

Детальніше →
0

ВЕСЕЛА ПРИГОДА

На зимових новорічних канікулах дівчата гуртка моделювання та конструювання одягу (керівники гуртка – Сива О.В., Прокопчук С.В.) організовано проводять дозвілля. Ось і цього разу відвідали кінотеатр Прем’єр Сіті. Діти, сповнені емоцій, переглянули американську пригодницьку комедію «Великий червоний пес Кліффорд».
Головна героїня – дівчинка на ім’я Кемп, знайшла крихітного червоного песика, який завдяки її любові виріс до неймовірних розмірів. ...

Детальніше →
0

ВІДПОЧИНОК З КОРИСТЮ!

Гірлянди,новорічна атмосфера,катання на ковзанах – все це незмінні атрибути зимового відпочинку. Коли на вулиці холодно, звичайно, хочеться закутатись пледом і сидіти попивати гарячий какао вдома. Однак, іноді душа вимагає і активного відпочинку, наприклад, покататися на ковзанах.

Ось і дівчата з гуртка конструювання та моделювання одягу (керівник гуртка Сива О.В.) люблять активний відпочинок. Катання  на ковзанах – одне ...

Детальніше →
0

ВМІЄМО ПРАЦЮВАТИ – ВМІЄМО ВІДПОЧИВАТИ!

Цікаве практичне заняття на тему «Виготовлення сувенірних ковзанів  в техніці в’язання гачком»  вихованці гуртка «Народні ремесла України» (кер. Дудар О.Д.) Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Волинської обласної ради вдало поєднали з катанням на справжніх ковзанах критої ковзанки «Снігова королева» м. Луцька.

Активні розваги на льоду дали можливість дітям весело провести час  в колі друзів та поринути у ...

Детальніше →
0

НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНА МАЙСТЕРНЯ

Сучасне життя потребує активної, творчої особистості, що здатна критично мислити, самостійно вчитись, всесторонньо збагачуватись знаннями, оцінювати власні можливості. Всі зазначені дані обов’язково треба враховувати у процесі організації освітнього процесу у закладі позашкільної освіти. Тому основним завданням для педагогів мистецького спрямування Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Волинської обласної ради є розвиток ...

Детальніше →
0