ПОГЛЯД В МАЙБУТНЄ: СЬОГОДНІ ВИХОВАНЦІ, А ЧЕРЕЗ ДЕКІЛЬКА РОКІВ ІНЖЕНЕРИ!

Одним із напрямків технічної творчості, який дивує і захоплює підростаюче покоління в усьому світі є робототехніка, в якій плавно поєднуються творчість, гра і освітня програма. Даний напрямок не тільки зацікавлює дітей, а робить їх уважними, охайними, дисциплінованими, сприяє розвитку уяви, відповідальності, вчить працювати у команді.

Детальніше →

0

ЛІТО БАРВАМИ ДИВУЄ

Щомиті природа дарує нам чудову можливість доторкнутися до краси, придивитись до оточуючих предметів і явищ. Нашу увагу привертає неповторність веселки, різнобарв’я квітів, дивовижні силуети дерев, тварин, птахів – все це викликає захоплення і бажання малювати, поділитися своїми враженнями, передати власний погляд на природу. Вихованці гуртка «Декоративно-ужиткове мистецтво» (кер. ...

Детальніше →
0

ДО 20-РІЧЧЯ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ПОЗАШКІЛЬНУ ОСВІТУ»

Міжнародною асоціацією позашкільної освіти з нагоди 20-річчя Закону України “Про позашкільну освіту” спільно з українськими і міжнародними партнерами 19-20.06.2020 року проведено on-line Міжнародну конференцію “Позашкільна освіта: вчора, сьогодні, завтра”, учасниками якої стали педагоги нашого Центру.

Метою обговорення ...

Детальніше →
0

ПЕДРАДА – СИСТЕМОУТВОРЮВАЛЬНИЙ ЧИННИК РОЗВИТКУ ЗАКЛАДУ

З метою підвищення кваліфікації педагогічних працівників, розвитку їх творчої ініціативи, впровадження у освітній  процес досягнень, напрацювань 24.06.2020 року в Центрі науково-технічної творчості учнівської молоді проведено чергове засідання педагогічної ради з використанням платформи ZOOM у зв’язку з  епідемічною ситуацією, що склалась на сьогодні.

 Під час засідання були обговорені наступні питання:

  • Детальніше →
    0

Літньої пори барвисті метелики «залетіли» на заняття у групи раннього розвитку, щоб втілитися у дитячій творчості та витворах фантазії.

Пишаємося досягненнями та успіхами своїх вихованців.

Детальніше →
0

РОЗВИВАЄМО МАТЕМАТИЧНІ ЗДІБНОСТІ

… заняття математикою – це гімнастика розуму

Норберт Вінер

 

Робота в гуртку «Розвиток математичних здібностей»  (керівник  Тарасенко Н.І.)  проводилась під час карантину із використанням  різних форм дистанційної комунікації (Facebook, Viber,  електронне листування).

Детальніше →

0

ВИГОТОВЛЕННЯ КВІТКИ ЛІЛІЇ З ФЕТРУ ТА ШПАГАТУ

Майстер-клас керівника гуртків «Флористика та фітодизайн» Наталії Мєлєшкової.

Для роботи знадобиться:

  • цупкий білий та зелений фетр завтовшки 2-3 мм;
  • білий та зелений гофрований папір;
  • лляний шпагат, нитки;
  • Детальніше →
    0

ПРІОРИТЕТИ І ЗАВДАННЯ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ. ОБЛАСНИЙ ОНЛАЙН-ІВЕНТ

Сучасний зміст освіти, нові інструментарії оцінювання, організація та функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти в закладах позашкільної освіти – саме такою була тематика обласного онлайн-івенту, проведеного 02 червня 2020 року Управлінням Державної служби якості освіти у Волинській області.

Спікери ...

Детальніше →
0

#Флешмоб#День захисту дітей#«Моє кольорове дитинство»

Кожна дитина – це унікальна особистість, тож і малюнки дітей вирізняються неповторною красою. Кожна робота випромінює тепло, яскравість та позитив.

Діти — це радість, це посмішки без причини, це чудовий настрій, який вони дарують, це любов, якою вони діляться, ...

Детальніше →
0