БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «ПОДАРУЙ ДИТИНІ РАДІСТЬ»

Допомагаючи іншим, ми допомагаємо собі!

Атмосферу новорічно-різдвяних свят, наповнить сміх. Радість, щирі посмішки та відчуття дива. Однак чи дійсно такими безхмарними є ці дні? На жаль, ті діти, яким не вистачає турботи та любові, особливо гостро відчувають розчарування.

Тож, аби допомогти дітям-інвалідам та дітям-сиротам повірити в справжнє новорічне диво, добро та казку та хоч трішки розбавити сірі будні, у Центрі науково-технічної творчості учнівської молоді пройшла акція «Подаруй дитині радість».

Маленькі господарі Ківерцівського спеціального дошкільного Дитячого будинку «Сонечко» зустріли гостей невеличким святковим концертом, після якого всім було вручено подарунки. Жодне дитинча не залишилось без уваги.

Адміністрація ЦНТТУМ висловлює подяку всім працівникам та батькам вихованців закладу, які долучитися і подарувати щиру посмішку дитині.

Побажали, щоб всі добрі справи і починання поверталися сторицею, щоб у наших дитячих будинках у кожному куточку країни були такі друзі: люди, що багаті на хороші ідеї, із добрим серцем і милосердям. А малятам-рости здоровими і добрими.

Ми впевнені, що радість цих дітей безцінна.

Благодійна акція161 Благодійна акція162

Благодійна акція163 Благодійна акція164

Благодійна акція165

Благодійна акція166 Благодійна акція167

Благодійна акція168 Благодійна акція1610

Благодійна акція169 Благодійна акція1611

Благодійна акція1612

Благодійна акція1613

389

Додати коментар