БЕЗПЕКА ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ

У своєму середовищі існування людина постійно підпадає під дію різноманітних небезпек: природних, техногенних, антропогенних. Будь яка діяльність людини представляє певну небезпеку для самого індивіда, інших людей та середовища. Людина існує у стані постійної взаємодії із середовищем існування. Постійні небезпеки та ті, що виникають випадково добре відомі для людини.

Реалізація небезпек часто є наслідком приділення недостатньої уваги проблемам безпечності існування людини, безпосереднім знехтуванням небезпеки та прямої загрози життю. Часто це пов’язано з обмеженою освіченістю про світ небезпек та незнання їх негативних наслідків. Аналізуючи причини нещасних випадків, дуже прикро усвідомлювати те, що більшості з них можна було запобігти.

На виконання наказу Центру науково-технічної творчості учнівської молоді від 04 січня 2016 р. №8 «Про проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності», з метою закріплення отриманих знань законодавства України про охорону праці, основних положень Закону України «Про охорону праці», законодавства України про працю, пожежну безпеку, електронебезпеку, гігієну праці, надання першої медичної допомоги потерпілим у разі нещасного випадку, безпека праці у галузі 22 січня 2016 року працівники Центру взяли участь у тестуванні з питань безпеки життєдіяльності.

Комісія по оцінюванню знань з безпеки життєдіяльності: голова комісії Стельмащук І.А., директор ЦНТТУМ; члени комісії: Бабула І.І., заступник директора з НМР, Шух М.Я., заступник директора з НВР, Соловей Т.В., заступник директора з АГР, Іванюк В.М., робітник, відповідальний за електрогосподарство, відмітили креативне мислення, вільне володіння матеріалом та високі результати з питань безпеки життєдіяльності.

екзамен_БЖ1611 екзамен_БЖ1612

екзамен_БЖ1613

екзамен_БЖ1614 екзамен_БЖ166

екзамен_БЖ1615

екзамен_БЖ169 екзамен_БЖ168

екзамен_БЖ1610 екзамен_БЖ161

екзамен_БЖ163 екзамен_БЖ162

екзамен_БЖ164 екзамен_БЖ165

Працівники установи не зупиняються на досягнутому, а прагнуть до найблагороднішої в усьому світі мети – безпечного та щасливого дитинства для наших вихованців.

225

Додати коментар