БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ

День безпечного Інтернету

7 лютого 2017 року у світі  відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною: об’єднаймося для кращого Інтернету».

День безпечного Інтернету відзначається другого дня другого тижня другого місяця щорічно.Тисячі людей в усьому світі об’єднуються та беруть участь у різних заходах заради просування ідеї відповідального використання онлайн-технологій та мобільних приладів, особливо дітьми та молоддю.

Ідея онлайн-безпеки еволюціонувала в останні роки, змінюючи фокус  від створення «безпечного» Інтернету до створення «кращого» Інтернету.

Відкрито сайт про безпеку в Інтернеті від Google. Компанія Google разом з Інтернет Асоціацією України презентує комплексний освітній ресурс для дітей та педагогів «Про Інтернет», який дозволяє дізнатися про те, як отримати доступ до знань, знайти потрібну інформацію в мережі, а також критично оцінювати контент, створювати власні Інтернет-проекти, спілкуватися, дотримуючись простих правил безпеки.

Проект «Про Інтернет» спрямовано на підвищення навчальної компетентності наших учнів. На сайті також є розділ, що містить методичний посібник і практикум для проведення занять, а за допомогою інтерактивної гри «Подорож на Астерікс» діти зможуть закріпити отримані знання та навички.

Відвідайте http://www.prointernet.in.ua/ і дізнайтесь більше.

639

Додати коментар