БЕЗПЕКА ДИТИНИ – ДОБРОБУТ КРАЇНИ

На виконання завдань Обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 10.02.2016 року № 2/32, з метою формування у дітей та учнівської молоді культури безпечної життєдіяльності, привернення уваги громадськості до проблем безпеки дітей в умовах сьогодення, сприяння подальшому розвитку та підтримки юних талантів, виховання їх на патріотичних, історичних та бойових традиціях українського народу протягом вересня – жовтня 2016 року на базі Центру науково-технічної творчості учнівської молоді проведено обласний заочний конкурс дитячих малюнків вихованців закладів позашкільної освіти «Безпека дитини – добробут країни».
На захід представлено 68 робіт образотворчого мистецтва в номінаціях «Живопис», «Графіка» учасниками молодшої, середньої та старшої вікових категорій.
Переможцями в номінації «Живопис» в молодшій віковій категорії стали:
– І місце – Нечипорук Анастасія, вихованка гуртка «Народна творчість» Центру науково-технічної творчості учнівської молоді;
– ІІ місце – Козак Владислав, вихованець гуртка «Студія творчості» Шацького будинку дитячої та юнацької творчості;
– ІІІ місце – Мохнюк Анастасія, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва «Етюд» Будинку школяра Любомльської районної ради.
Переможці в номінації «Живопис» в середній віковій категорії:
– І місце – Божко Софія, вихованка гуртка «Основи дизайну» Луцького міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді;
– ІІ місце – Богун Анастасія, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Нововолинського центру дитячої та юнацької творчості;
– ІІІ місце – Северіна Вероніка, вихованка гуртка «Барви» Будинку дитячої та юнацької творчості м. Горохів.
Переможець в номінації «Живопис» в старшій віковій категорії:
– ІІІ місце – Смаль Оксана, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Любешівського районного будинку дитячої та юнацької творчості.
Переможцями в номінації «Графіка» в молодшій віковій категорії стали:
– І місце – Горохівська Олена, вихованка гуртка «Кольоровий водограй» Камінь-Каширського районного будинку дитячої та юнацької творчості»;
– ІІІ місце – Артюшенко Юліана, вихованка гуртка «Художній дизайн» Центру позашкільної освіти Ковельського району.
Переможці в номінації «Графіка» в середній віковій категорії:
– І місце – Макарук Ольга, вихованка гуртка «Петриківський розпис» Ратнівського районного центру дитячої та юнацької творчості;
– ІІ місце – Огребчук Вікторія, вихованка зразкової художньої студії «Палітра» Маневицького районного центру творчості дітей та юнацтва;
– ІІІ місце – Сорочук Анастасія, вихованка гуртка «Кольоровий водограй» Камінь-Каширського районного будинку дитячої та юнацької творчості.

bezpeka-ditini-dobrobut-krayini161  bezpeka-ditini-dobrobut-krayini162

bezpeka-ditini-dobrobut-krayini163  bezpeka-ditini-dobrobut-krayini166bezpeka-ditini-dobrobut-krayini164

bezpeka-ditini-dobrobut-krayini165

bezpeka-ditini-dobrobut-krayini167  bezpeka-ditini-dobrobut-krayini168

Вітаємо переможців та всіх учасників обласного конкурсу!

399

Додати коментар