БЕЗПЕЧНЕ ТА ЗДОРОВЕ МАЙБУТНЄ ПРАЦІ

На виконання наказу Центру науково-технічної творчості учнівської молоді від 09 квітня 2019 року № 29 з 22 по 27 квітня  проходив Тиждень охорони праці під девізом «Безпечне та здорове майбутнє праці». Основна мета – привернення уваги до вирішення питань з охорони праці, а саме  забезпечення належних умов праці, своєчасне виявлення  порушень та їх усунення.

Тиждень охорони праці був насичений цікавими найрізноманітнішими заходами та подіями (конкурси, вікторини, бесіди, виховні та інформаційно-просвітницькі години, тощо). Вся проведена робота не обмежувалась лише засвоєнням норм та правил, а була направлена на активне засвоєння кожним працівником, здобувачем освіти необхідних знань та вмінь безпечної поведінки в різних життєвих ситуаціях. Всі зрозуміли, що надлишку знань з охорони праці не буває, все наше життя це очевидні та приховані ризики. Тому дотримання і виконання  правил і інструкцій з охорони праці забезпечує збереження  життя кожного працівника, вихованця  під час трудової діяльності та навчання.

Загалом протягом Тижня в закладі було проведено понад 40 заходів (відповідно затвердженого плану) в яких прийняли участь понад 1500 учасників освітнього процесу.

Педагоги Центру в період проведення заходів проявили творчість, активність, відповідальність, а саме головне не байдужість до питань безпеки у різних сферах життя та діяльності.

245

Додати коментар