АКТИВНИЙ ВІДПОЧИНОК

Немає жодної дитини, яка б з нетерпінням не очікувала літа. Це пора, коли можна насолоджуватися відпочинком від завдань та уроків, провести час з друзями за розвагами та іграми.

Змістовно, цікаво, активно проводять час літніх канікул вихованці гуртків “Флористика та фітодизайн” (керівники гуртка Мєлєшкова Н.В., Плащевська С.А.), “Конструювання і моделювання одягу” (керівники гуртка Сива О.В., Прокопчук С.В.) та “Технічний дизайн” (керівник гуртка Кремінь Г.А.).

Відчути подих історії та насолодитися красою старого міста діти змогли, побувавши на екскурсії в замку Любарта. Замок став не лише окрасою нашого міста, а й його оберегом, символом єднання народу. Для формування національної самосвідомості у підростаючого покоління дуже важливим є збереження історичної та культурної спадщини нашої держави.

Незабутні враження вихованці отримали від відвідування Луцького зоопарку. Дітям було цікаво, як годують диких і свійських тварин. Вони мали можливість спостерігати за птахами і їх потомством. Екскурсія мала на меті навчити дітей любити і оберігати природу.

А скільки радості приносить дітям відпочинок на свіжому повітрі, у поєднанні з рухливими іграми, конкурсами, розвагами! Зібравши необхідні речі для пікніка, керівники гуртків з вихованцями вирушили у парк відпочинку 900-річчя м. Луцька. Досхочу набігавшись та награвшись у веселі ігри, дітям добре смакував обід на природі.

Ми переконані, що літо треба проводити активно на свіжому повітрі, щоб залишилися яскраві враження, про які можна буде згадувати впродовж дощової осені й холодної зими.

234

Додати коментар