ГОДИНА КОДУ

З 5 по 11 грудня 2016 року у рамках Всесвітнього тижня інформатики в Україні пройшла освітня ініціатива Година Коду (Hour of Code), завдання якої – заохочення дітей до вивчення основ програмування. 

До цього найбільшого освітнього заходу, який залучає десятки мільйонів учнів у більш, як 180 країнах світу, активно долучилися і вихованці  інформаційно-технічного відділу. Керівники гуртків Бабула І.І., Оксіньчук Т.В., Семенюк І.І., Ковальчук Н.В., Чернишова Є.О., Семиряк Д.В., Довгун Л.С. дали змогу учням перевірити свої сили у програмуванні та провести незвичні заняття.

«Година Коду» стала популярною саме через свій унікальний формат, який чудово допомагає відчути себе програмістом. У формі гри та зі зрозумілими інструкціями дитина за одну годину вчиться писати код, відразу бачить результат своєї роботи і пишається зробленим. Багатьом дітям це допомагає розпалити інтерес до навчання та розширити світогляд: пройти лабіринт зі Злими птахами, Зомбі та дістатись до омріяного жолудя Льодовикового періоду, створити крижані візерунки з Анною та Ельзою.

Фінальним підсумком стало вручення іменних сертифікатів кожному учаснику «Години коду», хороший настрій і впевненість в своїх силах у навчанні.

Пам’ятайте, програмування – це простіше, ніж здається, варто лише спробувати!

godina_kodu171

godina_kodu173

godina_kodu172

361

Додати коментар