АКЦІЯ «ЗМІНИ ЦИГАРКУ НА ЦУКЕРКУ!»

Кожен третій четвер листопада щорічно в більшості країн світу відзначається Міжнародний день відмови від тютюнопаління. Він був запроваджений Американським онкологічним товариством в 1977 році. Цього дня у Центрі науково-технічної творчості учнівської молоді проходила акція “Зміни цигарку на цукерку!” Ми  закликали людей, котрі палять, відмовитись від цієї згубної звички не тільки у цей день, а й надалі.

aktsiya_tsigarka161Мета акції – сприяння поширенню здорового способу життя серед молоді .  Загалом у акції взяло участь приблизно 40 людей.

Статистика свідчить, що Україна посідає 17 місце в списку країн-лідерів за кількістю курців і друге серед країн (після Чилі), де у віці 13-15 років курять більш 30 % юнаків і дівчат. Кожен четвертий підліток в нашій країні викурює першу сигарету у віці 10 років.

Відтак, важливу роль у попередженні тютюнопаління в молодіжному середовищі займають системні освітньо-просвітницькі заходи щодо формування позитивної мотивації на здоровий спосіб життя.

Кидайте палити, не піддавайтесь шкідливій звичці, бо як кажуть в народі: «Бережи одяг, доки новий, а здоров’я — доки молодий»!

Запам’ятайте, щорічно в світі реєструється 921 000 смертей від раку легенів, головним провокатором цього страшного захворювання є ваша улюблена сигарета. Бережіть своє здоров’я і не завдавайте шкоди через пасивне тютюнопаління здоров’ю інших!
aktsiya_tsigarka165  aktsiya_tsigarka162

aktsiya_tsigarka164

aktsiya_tsigarka166 aktsiya_tsigarka163

207

Додати коментар