ДЕРЕВА ДЛЯ ПЛАНЕТИ

22 квітня у всьому світі відзначається Міжнародний День Землі.  В цей день проводяться просвітницькі акції, метою яких є перетворення екологічної проблематики на невід’ємну частину загальної освіти і культури.  Свято підкреслює те, що дбайливе відношення до Землі – справа усіх людей на планеті.

Ось і наша позашкільна установа відмітила Міжнародний День Землі екологічною акцією. Тема Дня в цьому році «Дерева для планети» пов’язана з посадкою дерев, відновленням втраченого благоустрою, прагненням озеленити і окультурити прилеглу  територію. Цей захід підготувала заступник директора з адміністративно-господарської роботи Соловей Т.В. з технічними працівниками.

Світ врятує надія, якщо вона залишиться жити в кожному людському серці.  Завтрашній день Землі буде таким, яким ми його створимо сьогодні. Адже від кожного з нас залежить майбутнє нашої планети, майбутнє рідної Землі.

Згадаймо слова Маленького принца з однойменного твору Антуана де Сент-Екзюпері:  “Встав уранці, вмився, привів себе в порядок – і відразу ж привів в порядок свою планету”. Маленький принц міг упорядковувати землю щодня, нам же тепер потрібно для цього особливе свято.

День_землі161 День_землі162 День_землі165

День_землі163 День_землі166 День_землі1610

День_землі167 День_землі168

День_землі164

День_землі1611

День_землі1612

День_землі1613

277

Додати коментар