БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ І ВСІХ, ХТО ПОРУЧ!

Сьогодні, 28 квітня відзначається Всесвітній День охорони праці та День охорони праці в Україні.

Цього року тема Дня охорони праці: «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи. Інвестуймо зараз у стійкі системи БЗР» спрямована на посилення життєстійкості та протидії нинішнім і майбутнім кризам. Міжнародна організація праці використовує цей день для підвищення обізнаності щодо впровадження безпечної практики на робочих місцях.

Праця є невід’ємною частиною нашого життя. У будь-якій сфері своєї діяльності людина реалізує себе, відкриває свої здібності, таланти і прагне до того, щоб працювати було безпечно.

В умовах пандемії коронавірусної хвороби (COVID-19), ми всі переживаємо непростий час. Кожен з нас повинен усвідомити, наскільки важливими та відповідальними є дії попереджувальних та профілактичних заходів щодо дотримання всіх належних вимог, встановлених під час карантину, заради безпеки і здоров’я  кожного працівника. Тому, маємо об’єднатися заради подолання епідемії.

Бажаємо, щоб праця кожного була безпечною, приносила задоволення і забезпечувала гідний рівень життя. Усім міцного здоров’я, розуміння та витримки, добробуту та злагоди в кожній родині!

 

Служба охорони праці ЦНТТУМ

35

Ви повинні бути Увійти щоб додати коментар.