20 КРОКІВ ДО МРІЇ

70_років_війниОднією із жахливих сторінок ХХ століття є Друга світова війна 1939-1945 рр., яка торкнулася і нашої країни. Саме під час цієї війни розпочалось довге і криваве протистояння наших співвітчизників за визволення нашої держави. Тяжкий шлях визволення України тривав попри гіркоту поразок, ми вирвали перемогу у ворога звільнивши нашу державу.

Саме цим подіям і присвячена віртуальна подорож «20 кроків до мрії. Україна у Другій світовій війні», організована для вихованців інформаційно-технічного відділу керівниками гуртків.

До цього дня потрібно було пройти кілометри шляху, спочатку відступаючи, залишаючи фашистові наші краї, але потім з новими силами, зібравшись кинутися на ворога знову і вже гнати їх до кордону не зупиняючись.

Хто може розповісти про цю війну? Про це можуть розповісти вони самі. Ті, хто бачив цю війну. Ті, хто вижив в ту війну. Ті, хто ще живі.

Діти вшанували пам’ять загиблих у тій війні, не доживших до Перемоги,  тих, хто помер від голоду, тих, хто помер біля верстату, наближаючи з кожним кроком День Перемоги.

З кожним роком їх стає все менше і менше. Хто вони для нас? Задумайтеся. Зрозумійте. Без них не було б зараз синього неба, ясного сонця, зеленого лугу … Не було б тебе, мене…

Найкраще, що ми можемо зробити для них – знати і пам’ятати.

353

Додати коментар