ЯСКРАВІ БАРВИ ДНЯ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА

Ким є людина без кохання – кораблем з розірваним вітрилом, птахою із зламаним крилом в чужім краю, поетом, що згубив риму, самотнім пілігримом, який заблукав на півдорозі між життям та вічністю.

Щорічно 14 лютого відзначається День Святого Валентина, який ще іменують Днем усіх закоханих.  День Валентина прийшов до нас з-за кордону і дуже скоро став одним з найпопулярніших молодіжних свят. Напередодні свята в гуртках Центру відбулись святкові майстер- класи з виготовлення валентинок. Кабінети і хол прикрасили сердечками, тематичними газетами, організували роботу скриньки для привітань.

В святковий день в установі пройшов  флешмоб  «Передбачення для Вас». Кожен хоч на хвилину зміг зазирнути в майбутнє та дізнатися, що очікує його та близьких людей  у найближчий час. Гості нашого Центру, педагоги і діти були у повному захваті: зачитували передбачення, коментували їх. Короткі і смішні, трохи зворушливі і романтичні, позитивні і незвичні слова створили усім гарний настрій.

14 лютого, крім Дня святого Валентина, відзначають і професійне свято – День комп’ютерника.

Вже традиційним стало в Центрі науково-технічної творчості учнівської молоді в  цей день проводити  дискусію «Комп’ютерна та інтернет – залежність як актуальні проблеми сучасності» для вихованців гуртків. Культорганізатор (Лукащук К.А.) разом із дітьми визначили  та проаналізували основні проблеми комп’ютерної та інтернет-залежності у молодіжному середовищі, вказали причини появи, симптоми та наслідки комп’ютерної залежності, створили пам’ятку щодо способів формування адекватної самооцінки  для профілактики комп’ютерної залежності.

 

 

 

 

 

 

109

Додати коментар