НОВОРІЧНИЙ ЗОРЕПАД

Новорічні свята завжди несуть особливі відчуття – це свято казки, дива, надії на здійснення мрій, віру в краще майбутнє.

Але найбільше їх чекають  саме діти і, напевно, подарувати його – найголовніша місія дорослих. З цієї нагоди 26 грудня у Центрі науково-технічної творчості учнівської молоді відбулося музично-розважальне свято «Новорічний Зорепад».

Атмосферу для дітей створювали ведучі та казкові герої. Свято було наповнене веселощами, позитивом та дитячими усмішками. Цей новорічний вечір був казковий  багатьма яскравими моментами, які сприймалися глядачами «на ура» і сприяли чудовому настрою в залі. Це були справжні забави: пісні, танці, ігри, вірші. Одним словом – весело, та й годі! Спеціально запрошена віщунка розповіла, чого очікувати в новому 2020 році, та подарувала передбачення для усіх бажаючих. Не обійшлось і без подарунків.

Зі сцени лунали привітання учасників Новорічного Зорепаду: педагогів, батьків, дітей. Найбільше побажань було про  достаток,  злагоду, та благополуччя у сім’ях та в нашій Державі. Прикрасила  розважальну програму святкова дискотека.

Саме в ці дні всі щирі дитячі мрії повинні бути почутими. Даруючи дітям казку, бажаємо їм рости в любові, радості бути щасливими і здоровими. Це – майбутнє України, нехай воно буде світлим, а ми, дорослі, допоможемо дитячим мріям стати реальністю.

Рік Новий – казковий час!
Хай здивує щастям вас.
Рік добра і рік кохання.
Тож приймайте привітання:
Будьте добрі та здорові,
Побажаємо любові.
Світла й радості багато,
Щоб життя було, як свято!

        
 

240

Додати коментар