ТВОРЧІСТЬ БЕЗ МЕЖ

В столиці держави у Маріїнському палаці з нагоди Дня Святого Миколая відбулася зустріч Президента Петра Порошенка з талановитою молоддю України, яка з великим оптимізмом, радістю демонструвала свої винаходи та творчі розробки. Серед учасників цього дійства було шестеро волинян, які достойно представляли всі напрямки позашкільної роботи.

Делегатами нашого Центру були: Едуард Ходзінський – учень 10 класу Підгайцівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» Луцького району, який здобув перемоги в обласних відкритих змаганнях з автомодельного спорту серед учнівської молоді (трасові, кімнатні кордові моделі), відкритих особисто-командних змаганнях з автомодельного спорту (трасові моделі) на Кубок Галичини та Всеукраїнських відкритих змаганнях учнівської молоді (юніори) з автомодельного спорту (трасові моделі).

Андрій Грищук – учень п’ятого класу комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа I-III ступенів № 16» Луцької міської ради. Він є призером обласних відкритих змагань з автомодельного спорту серед учнівської молоді (кімнатні кордові моделі), Чемпіонату України з автомодельного спорту (юнаки) (кордові моделі, у приміщенні), Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді (юнаки) з автомодельного спорту (кордові моделі, молодші школярі) (ІV ранг).

Глава держави зауважив, що для цієї зустрічі Маріїнський палац, де зазвичай проводяться державні заходи найвищого рівня, віддано у розпорядження талановитих дітей. «Ви сьогодні найповажніші гості, можливо навіть і не гості, а господарі країни», – сказав Петро Порошенко дітям.

На зустрічі також була присутня дружина Президента Марина Порошенко, яка, в свою чергу, зазначила, що саме молоде талановите покоління українців буде продовжувати створювати незалежну європейську Українську державу. «Ви будете новими лідерами змін», – звернулася вона до юних винахідників.

Перша леді додала: «Ви дійсно дуже розумні і дуже талановиті. Ви  маєте безліч цікавих і прогресивних ідей, і це надихає на віру у щасливе майбутнє нашої країни».

222

Додати коментар