НА ГОСТИНУ ДО СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Майже цілий рік усі ми – й дорослі, й малята з нетерпінням очікуємо зимові свята.

З особливою радістю чекають діти на День святого Миколая, який відзначають 19 грудня. Це свято пов’язане з подарунками та гарним настроєм.

В Україні святий Миколай завжди вважався покровителем і заступником усіх дітей. Дітлахи знають, що за їхню слухняність Миколай принесе їм бажані подарунки, які покладе під подушку або в черевик. А неслухняним дітям святий  із натяком приносить різочки, які лишає в куточку.

Святий Миколаю

Прийди до нас з раю.

Пришли нам дари

Кожному до пари.

Цукерки  смачненькі,

Булочки пухкенькі,

Книжечок багато

Читати у свято.

Із святковим настроєм у дружньому колі 19 грудня зібралися вихованці гуртка «Флористика та фітодизайн» (керівник гуртка Мєлєшкова Н. В.) на розважальне дійство «На гостину до святого Миколая». Діти навперебій ділилися враженнями від отриманих від Миколая подарунків. У піднесеному настрої вони прикрасили ялинку власноруч виготовленими іграшками. Яке ж свято без веселощів та розваг! Із захватом діти взяли участь в іграх: «Зіпсований телефон», «Бочка сміху», «Зайвий стілець», «Виконай завдання» тощо.

Святий Миколай був дуже чуйним і турботливим, особливо до діток-сиріт. Тому в цей день прийнято проявляти милосердя. Отримавши бажані дарунки, вихованці не забули і про тих діток, які обділені батьківською турботою –  вони принесли іграшки, книжки, канцтовари. Ці необхідні речі згодом потраплять до дітей в реабілітаційний центр.

Ми всіх закликаємо бути небайдужими і дарувати радість іншим.

Вітаємо всіх з прийдешніми новорічними

і різдвяними святами! Бажаємо здоров’я, добра,

щастя, миру та достатку кожній родині!

257

Додати коментар