ОБЛАСНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ З НАГОДИ 100-РІЧЧЯ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ

З метою популяризації науково-технічної творчості серед учнівської молоді та з нагоди відзначення 100-річчя позашкільної освіти в Україні 08 грудня цього року на базі Центру науково-технічної творчості учнівської молоді пройшов Фестиваль технічної творчості. У заході взяло участь 14 команд (110 учасників), які представили заклади позашкільної освіти Волинської області. 

Учасники Фестивалю демонстрували власні розробки моделей вітрильних, військових, цивільних суден з механічними двигунами, кордові моделі копії, напів-копії літаків, які вирізнялись оригінальним рішенням та цікавим дизайном.

У перегонах з трасових автомоделей  передбачалася  особиста першість у класах автомоделей «Вантажівка», «Євроспорт стандарт», з кімнатних кордових – ЕЛ-АЕРО, ЕЛ-Іграшка.

В гострій, цікавій боротьбі та комфортній обстановці учасники запускали метальні планери та проводили зв’язки на портативних радіостанціях.

Методисти ЦНТТУМ представили на огляд експозицію досягнень учасників обласної виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» та провели майстер-класи, які дали можливість учасникам заходу  емпірично зробити перші кроки у пізнання довкілля та отримати  позитивні враження про науку.

На завершення Фестивалю директор ЦНТТУМ Стельмащук І.А. вручив переможцям в особистій першості дипломи, а всім учасникам Фестивалю – грамоти за активну участь та цінні подарунки.

146

Додати коментар