ОБМІН ДОСВІДОМ

В рамках дії Угоди про співпрацю від 2.01.2017 р. до Центру науково-технічної творчості учнівської молоді управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації 22 листопада 2018 року завітала делегація Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді на чолі з директором Коханом Йосифом.

В програмі перебування делегації була зустріч двох колективів, під час якої директор ЦНТТУМ Ігор Стельмащук познайомив колективи та розповів про історію розвитку науково-технічної творчості на Волині та сьогодення установи.

Протягом двох робочих днів тернопільчани мали змогу поділитися досвідом та попрацювати у відділах нашої установи. Для гостей були відкриті лабораторії спортивно-технічного, художньо-технічного, предметно-технічного та інформаційно-технічного відділів. Гості спілкувалися з керівниками гуртків та їх вихованцями.

Було проведено круглий стіл з обміну досвідом по організації та змісту діяльності закладів позашкільної освіти в умовах освітніх змін, обговорено стратегію розвитку позашкільної освіти та подальшу співпрацю.

    

 

224

Додати коментар