ТИЖДЕНЬ ПРЕДМЕТНО-ТЕХНІЧНОГО ВІДДІЛУ

З 22 по 27 жовтня пройшов Тиждень предметно-технічного відділу, мета якого – удосконалення освітнього процесу, організації змістовного дозвілля вихованців, підтримки обдарованих та талановитих дітей, популяризації науково-технічної творчості серед учнівської молоді.

В рамках Тижня змістовно пройшов конкурс серед вихованців відділу на кращого знавця правил техніки безпеки під час перебування в лабораторіях, що слугував розвитку морально-психологічних якостей в дітей, здатності до взаємної виручки під час небезпеки. На високому організаційному рівні проведено змагання між вихованцями гуртка початкового-технічного моделювання на краще виготовлення моделі транспортної техніки «У світі фантазій» та віртуальна подорож «28 жовтня – міжнародний день анімації. Еміль Рейно – ентузіаст, популяризатор науки, художник, винахідник видовища – «оптичного театру», заняття-тренінги «Моральні цінності у моєму житті», «Добро в тобі», виставка робіт вихованців гуртків радіоелектронного конструювання «Захопливий світ фізичних явищ».

Для підвищення якості і результативності освітнього процесу, успішного захисту проектів науково-технічного напряму на конкурсах обласного та всеукраїнського рівнів вихованці гуртка радіоелектронного конструювання переглянули навчальні відеоролики з проблеми: «Створення проектів із застосуванням мікроконтролерної плати Arduino».

Різноманітними та актуальними напрямками проектів на тему «Енергозберігаючи пристрої власними руками» відзначилися вихованці гуртків радіоконструювання та фізики.

Під час Тижня предметно-технічного відділу проведено засідання методичного об’єднання керівників гуртків, де розглядалося ряд питань щодо підвищення якості навчання, виховання і розвитку дітей, ефективності застосування нетрадиційних форм і методів в освітньому процесі, професійного росту педагогів, впровадження новітніх досягнень науки та передового досвіду в діяльність відділу.

Загалом масовими заходами, які сприяли інтелектуальному, естетичному, творчому розвитку дітей було охоплено понад 168 вихованців предметно-технічного відділу.

 

 

 

562

Додати коментар