ПОЗАШКІЛЬНА ОСВІТА В ОТГ ВОЛИНІ

Волинським відокремленим підрозділом Центру розвитку місцевого самоврядування спільно з управлінням освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації 14 березня 2018 року був проведений семінар на тему: «Позашкільна освіта в ОТГ Волині». В роботі семінару взяли участь відповідальні працівники за гурткову роботу в об’єднаних територіальних громадах.

З вітальним словом до учасників семінару звернулись заступник начальника управління Тетяна Соломіна, експерт з децентралізації Волинського ВП ЦРМС Оксана Урбан.

В ході роботи відбулося знайомство з учасниками освітнього процесу центру науково-технічної творчості учнівської молоді, директором установи Ігором Стельмащуком окреслено план спільної роботи.

Програма заходу також передбачала представлення закладів позашкільної освіти директорами Волинської обласної Малої академії наук Галиною Толстіхіною, Волинського обласного еколого-натуралістичного центру Валентиною Остапчук, Волинського державного центру естетичного виховання учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів Оксаною Дідик, Волинського обласного центру туризму, спорту та екскурсій Леонідом Толстіхіним.

«Сьогодні в умовах економічної кризи, коли так важко доводити пріоритет моральних цінностей над матеріальними, коли все підпорядковане боротьбі за негативні тенденції, які розвиваються на Волині, заклади позашкільної освіти залишаються тими острівцями, де дитина і підліток в нових комфортних для них умовах може пізнати себе як особистість, стати пошуковцем і творцем, плідно провести свій вільний час, організувати дозвілля, поспілкуватися з однодумцями», – так завершила обговорення результатів семінару Тетяна Соломіна.

Всі учасники заходу отримали неймовірне задоволення від спілкування, обміну думками та загальної атмосфери, яка була наповнена позитивними емоціями та гарним настроєм.

 

 

226

Додати коментар