«ВЕСНА І ЖІНКА – ВІЧНІ ДВА КРИЛА…»

Ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове свято – 8 Березня, що втілює пробудження усієї природи від зимового сну. Цей день несе для всіх ніжність і красу.

І саме з нагоди цього свята 7 березня був проведений святковий концерт, де лунали слова-вітання, вірші, пісні та танцювальні постановки які радували глядачів, а особливо жінок яким ці слова адресувалися.

Усіх присутніх від імені чоловіків привітав директор Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Ігор Стельмащук: «Щиро бажаю Вам міцного здоров’я, краси, родинного затишку, миру і добробуту. Нехай кожен день дарує радість, творчу наснагу, любов і щастя. Дякую Вам за самовіддану працю та професіоналізм! А ще бажаю усій жіночій половині, щоб 8 березня їх, таких чарівних, чоловіки носили на руках!»

Також до вітань чарівних жінок закладу приєднався методист Центру Олексій Седанов, який додав «Я пишаюся тим, що у нас в закладі працюють  такі чудові, милі, гарні і надійні жінки». На завершення цього свята в знак вдячності жінкам за їхню самовіддану працю та турботу були вручені подарунки від Первинної профспілкової організації.

Кажуть: без верби і калини – нема України. Як нема її без мелодійної пісні, якої вчить свою дитину ненька, без материнської щирої ласки, яка так властива жінкам-українкам.

 

 

Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового весняного свята – 8 Березня!

Все найсвітліше, що є у нашому житті – весна, радість, щастя, кохання, пов’язане з Жінкою – берегинею роду людського.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, великого жіночого щастя, добра, любові.

Нехай у Вашому домі будуть спокій та добробут, а Ваші серця будуть зігріті теплом та повагою рідних і близьких. Зі святом Весни, Вас!

674

Додати коментар