ТЕМАТИЧНА ЕКСКУРСІЯ «ІСТОРІЯ ОДНОГО ПРИЛАДУ»

Дні шкільних канікул – це час змістовно і з користю провести своє дозвілля. Саме таку можливість дає Центр науково-технічної творчості учнівської молоді, де створено інформаційний простір для учнівської молоді області через постійно-діючі виставки науково-технічного напрямку.

Першими гостями виставкового майданчика обласної виставки науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість, тобі – Україно!» в цьому році стали учні Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука.

Експозиція виставки складається із робіт вихованців гуртків науково-технічної творчості області, що пов’язані  із вирішенням певних проблем у галузі науки, техніки та виробництва за розділами: технічні науки, природничі науки, технічні моделі, спортивно-технічне моделювання, архітектура і будівництво.

Під час екскурсії Антон Новосад, вихованець гуртків нашого позашкільного закладу, розповів про світ своїх захоплень, а саме представив розробку на тему «Регулювання мікроклімату в приміщенні за допомогою зволожувача повітря». Він розповів, що від вологості повітря залежить не тільки комфортність погодних умов для людини, але й інтенсивність випаровування з поверхні землі та водоймищ, транспірація вологи рослинами, виникнення заморозків, утворення туманів.

Аспектами виступу стало: кількісна характеристика вологого повітря, властивості насиченої пари, теорія ультразвукових хвиль і як результат, створення приладу. Учень сконструював та виготовив прилад для створення оптимального мікроклімату у житловій кімнаті, в основу якого покладені основи ультразвукових коливань.

Ось так цікаво та змістовно провели час відвідувачі виставки.

До нових зустрічей! Чекаємо вас в гості до нашого Центру!

378

Додати коментар