МІЙ ЛУЦЬК, МОЯ ІСТОРІЯ

Недарма кажуть, що без минулого людина не має майбутнього. І, хоча ми змалку вивчаємо в школі історію, чуємо розповіді старших, зовсім не багато людей можуть пройтись Луцьком і розповісти про те, чим він жив колись. А історія нашого міста досить цікава. І історичних пам’яток у нас чимало. 

Вихованці гуртка «Юний дизайнер» 4 листопада відвідали старе місто, побували біля будинку з химерами Миколи Голованя, поспілкувались із скульптором, послухали дуже цікаву історію його творчого шляху.

Юні дизайнери відвідали луцьке підземелля. А підземель у старій частині нашого обласного центру багато. Колись в них правили служби католицькі священники, ховались від ворожих нападів  місцеві жителі, терпіли важкі тортури полонені, а згодом чимало наших предків знайшли там свій спочинок.

Екскурсовод і хранитель підземелля розповів, як нелегко проводились розкопки – дитячими лопатками та ложками, обережно виймались всі знахідки. На жаль, чимало з цих підземель досі не відкриті, а деякі зруйновані сучасниками. Після екскурсії діти зробили висновок: «Давайте будемо берегти свою історію, вивчати та шанувати!»

А на завершення – прогулялися вечірнім Луцьком.

  

 

406

Додати коментар