НА ВИСОКОМУ НАУКОВО-ТЕОРЕТИЧНОМУ РІВНІ

31 травня  2017 р. відбулось  засідання педагогічної ради ЦНТТУМ відповідно до повістки денної.

З питанням  «Інтеграція технології веб-квесту в освітній навчальний простір» виступила Семенюк І.В., методист інформаційно-технічного відділу.

Не менш важливе питання багатовекторності Концепції національно-патріотичного виховання учнівської молоді висвітлив Солодовник С.В., методист спортивно-технічного відділу. Колеги ділилися успішним досвідом організації та проведення заходів, спрямованих на підвищення громадянської свідомості, духовності та патріотичності, а також обговорювали стратегії реалізації Концепції національно-патріотичного виховання учнівської молоді на майбутнє.

Змістовним був звіт директора Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Стельмащука  І.А., в якому він проаналізував діяльність в 2016-2017 навчальному році в контексті роботи структурних підрозділів. 

Підсумовуючи засідання, директор подякував педагогічному колективу за плідну згуртовану роботу та нагородив грамотами управління освіти, науки та молоді по підсумках роботи за вагомий особистий внесок у справу навчання, виховання та розвиток учнівської молоді нагороджено Оксіньчук Т.В.

Хільчук Ж.Є., Ковальчук Н.В. нагороджені грамотами управління освіти, науки та молоді за перемогу в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка-2017».

 

Педагогічна рада пройшла на високому науково-теоретичному рівні. В обговоренні питань активну участь взяли педагогічні працівники відділів.

Педагогічною радою затверджено попереднє тижневе навантаження на 2017-2018 н.р., списки вихованців, що склали кваліфікаційний іспит та отримають свідоцтва про позашкільну освіту, обговорено та затверджено методичні матеріали працівників Центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

З новим поглядом на психолого-педагогічні питання в навчально-виховному процесі педагоги закінчили свій форум. Попереду – цікава робота. Кожен педагог працюватиме так, щоб принести свій вклад в загальну справу соціалізації особистості в процесі навчання і виховання.

643

Додати коментар