ВЧИМОСЯ ЗАХИЩАТИСЯ ВІД НЕБЕЗПЕК

Одним із найважливіших аспектів життя людини є проблема безпеки, адже це питання сутності життя людини, всіх сторін її існування й діяльності.

Для більшості людей це поняття пов’язане з повсякденними клопотами й буденними проблемами.

Діти – найбільш уразлива та непідготовлена до виживання в умовах надзвичайних ситуацій категорія громадян, а педагог, виступаючи гарантом збереження життя й здоров’я учнівської молоді, повинен не тільки створити безпечні, комфортні та результативні умови навчально-виховного процесу, а й сформувати в учнів культуру здорового способу життя, озброїти необхідними знаннями, уміннями й навичками з безпеки життєдіяльності.

З метою  поліпшення якості освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя, закріплення уявлень дітей про можливі небезпечні ситуації природного, техногенного, медичного, біологічного характеру та відпрацювання стереотипів поведінки позашкільників в умовах загрози та виникнення різних надзвичайних ситуацій з 8 по 13 травня 2017 року в ЦНТТУМ був проведений Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

В рамках Тижня відбулася зустріч з представником управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Волинській області – Нестеровим Володимиром Анатолійовичем, начальником Сектору взаємодії із ЗМІ та роботи з громадськістю. Попередити, проінформувати про небезпеку, познайомити з першочерговими діями з ліквідації надзвичайних ситуацій та правилами порятунку власного здоров’я та оточуючих – це головна мета рятувальників.

З учасниками навчально-виховного процесу було проведено заняття із тактичної підготовки з особовим складом ланки пожежогасіння, евакуації та рятування людей. Мета – навчання і виховання особового складу, який безпосередньо залучається до ліквідації НС, спрямована на підвищення його професійних знань, формування вмінь і навичок керування силами і засобами при ліквідації НС. Були відпрацьовані дії працівниками охоронної служби сигналу «Пожежа» системою автоматичної пожежної сигналізації (в ручному режимі),  проведено випробування вогнегасників класу А (порошкові ВП-5) та класу В (вуглекислотні ВВК3,5).

Вихованці закладу закріпили знання, уміння і практичні навички з безпеки життєдіяльності.

Учасники заняття переконались, що порятунок людського життя – відповідальна, складна і дуже почесна робота, яка вимагає високої кваліфікації, ініціативності та відповідальності.

Центр науково-технічної творчості учнівської молоді й надалі проводитиме профілактичну роботу з питань основ безпеки життєдіяльності, тому що наша мета – виховання свідомого громадянина здорової нації.

 


 

 

 

533

Додати коментар