ІЗ СПОРТИВНИМ АЗАРТОМ, ДРАЙВОМ ТА ПОЗИТИВНИМИ ЕМОЦІЯМИ

24 та 25 лютого 2017 року Рівненським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді на базі автомодельної траси Рівненської загальноосвітньої школи №18 відбулися відкриті обласні змаганнях учнівської молоді з автомодельного спорту (трасові моделі).

На запрошення організаторів юні волинські автомоделісти Центру науково-технічної творчості учнівської молоді взяли участь в особистій першості в класах моделей «Ретро», «Евроспорт-стандарт», екіпажній гонці у класах  «Вантажівка» та «G-33». Команду з Волині представляли Шковелюк Назар, Крамар Богдан, Ходзінський Едуард, Булига Артем та тренер Кадлубицький Павло Іванович, керівник гуртка автомоделювання.

Загалом у змаганнях взяло участь 52 учасники з 88 моделями, які представляли 11 команд: Здолбунівського, Костопільського, Гощанського, Дубенського, Рівненського районів, міст Рівного, Дубна та Здолбунова, Костопільського підліткового клубу «FanАти», комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» та Волинського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Згідно протоколів роботи суддівської колегії І місце в екіпажній гонці у класі «Вантажівка» здобули  вихованці Центру науково-технічної творчості учнівської молоді, а саме Булига Артем та Ходзінський Едуард, а також у класі моделей «Евроспорт-стандарт» І місце здобув Булига Артем.

Вітаємо вихованців з блискучими перемогами у автомодельному спорті!

Пишаємось та бажаємо наступних перемог!

287

Додати коментар