НАГОРОДЖЕННЯ “ВЕВRAS -2016”

20 лютого 2017 року в інформаційно-технічному відділі ЦНТТУМ відбулось нагородження переможців Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної вправності “ВЕВRAS -2016”.

Даний конкурс проводиться з метою популяризації і поглиблення знань з інформатики, інформаційних та комп’ютерних технологій, поширення та впровадження національних освітніх технологій, аналізу та запровадження сучасних прогресивних освітніх технологій в Україні.

Вихованці відділу – щорічні учасники, і радує той факт, що їх кількість  постійно збільшується (61 вихованець).

Підготувати дітей до конкурсу допомогли педагоги інформаційно-технічного відділу: Оксіньчук Т.В., Бабула І.І., Семенюк І.В., Ковальчук Н.В., Семиряк Д.В., Чернишова Є.О., Довгун Л.С.

Конкурсанти виконували цікаві завдання, що вимагали кмітливого та винахідливого застосування знань та умінь з інформатики. Тридцять сім дитей отримали сертифікат з добрим, а дев’ятнадцять – з відмінним результатом.

Нагороди та призи вручали: координатор конкурсу у Волинській області Семенюк І.В., заступник директора з навчально-методичної роботи Бабула І.І., завідувачка інформаційно-технічного відділу Оксіньчук Т.В. Всі учасники нагороджені Сертифікатами, що засвідчує їх особисті здобутки.

Діти дуже задоволені своїми успіхами та пообіцяли взяти участь в конкурсі «ВЕВRAS» у наступному році.

  

 

Переможцям усім у навчанні найкращі наші побажання!

Розвивайтеся, дерзайте, геніями виростайте!

371

Додати коментар