ІНСТРУКТИВНО-МЕТОДИЧНІ МАТЕРІАЛИ

щодо проведення обласного конкурсу юних інформатиків,

аматорів комп’ютерної техніки

24 листопада 2021 року

 І. Захист домашнього завдання (початок о 9.00):

1.Для приєднання до зустрічі в Google Meet потрібно мати акаунт Google.

Увійти в нього за посиланням https://meet.google.com/gkp-muyz-rcv для підключення до конференції, перевірити налаштування.

2.Очікувати запрошення до початку заходу.

3.Порядок захисту домашнього завдання:

Номінація «Web-дизайн»
1.       Артишевський Роман Андрійович
2.       Біляк Богдан Тарасович
3.       Дикий Роман Юрійович
4.       Камінський Стас Олександрович
5.       Когут Мирослав Антонович
6.       Козак Софія Миронівна
7.       Кушнірук Микола Анатолійович 
8.       Михалевич Іоанна Сергіївна
9.       Михалевич Олег Миколайович
10.    Новосад Ілля Васильович
11.    Пагуба Дмитро Васильович
12.    Петухов Максим Миколайович
13.    Півень Максим Ярославович
14.    Спільнюк Дмитро Миколайович
15.    Ференц Богдан Васильович
16.    Якобчук Юрій Миколайович

 

Номінація «Програмування»
1.       Андрійчук Тарас Володимирович
2.       Видрич Андрій Васильович
3.       Дудік Максим Олександрович
4.       Колбасюк Іван Анатолійович
5.       Косарук Захар Сергійович
6.       Кушин Іван Миколайович
7.       Ліхван Ігор Васильович
8.       Марценюк Максим Олександрович
9.       Мельник Андрій Вікторович
10.    Николюк Роман Миколайович
11.    Паньковець Ігор Олександрович
12.    Цюприк Дмитро Андрійович
13.    Шаповал Віталій Сергійович

 

Номінація «Офіс-менеджмент»
1. Андрійчук Дарина Петрівна
2. Антонюк Олександра Констянтинівна
3. Арсенюк Дарина Володимирівна
4. Берайа Дмитро Зурабович
5. Гуд Вікторія Володимирівна
6. Гудзенко Денис Тарасович
7. Демчук Олександр Сергійович
8. Дмитерко Софія Віталіївна
9. Доновська Олександра Митрофанівна
10. Заболотний Артем Анатолійович
11. Карасійчук Єлизавета Андріївна
12. Карпік Олег Михайлович
13. Кекляк Олександр Андрійович
14. Кішеньчук Артем Євгенович
15. Макаров Юрій Володимирович
16. Синій Андрій Сергійович
17. Сідловська Юлія Олександрівна
18. Тимощук Меланія Ігорівна
19. Уласевич Дарина Сергіївна
20. Ящук Дарина Романівна

 

ІІ. Виконання конкурсного завдання: 

Виконання конкурсного завдання  в номінаціях провести в наступному порядку:

  • конкурсні завдання буде розміщено 24 листопада 2021 року на сайті cnttum.lutsk.ua по закінченню захисту домашнього завдання; час для виконання – до 4 годин;
  • виконані завдання помістити у папку з назвою, що містить ПІБ учасника, надіслати на електронну адресу: cnttum.info@gmail.com;
  • по закінченню вказаного терміну роботи прийматися не будуть.
421

Коментарі

  1. Анонім  Грудень 1, 2021

    Що потрібно зробити, щоб дізнатися підсумки цього конкурсу?

    відповісти

Додати коментар