ЦІКАВО, ПІЗНАВАЛЬНО, КОРИСНО!!!

З метою популяризації винахідництва і раціоналізаторства, виявлення здібних та обдарованих учнів, які займаються дослідницькою, пошуковою, експериментальною роботами 24 березня цього року на базі Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Волинської обласної ради відбувся обласний конкурс-захист науково-дослідницьких, винахідницьких розробок з науково-технічного напряму.
У заході взяло участь 5 команд (15 учасників), які представили Маневицьку селищну раду Камінь-Каширського району, міста Володимир-Волинський, Луцьк, Нововолинськ та Центр науково-технічної творчості учнівської молоді Волинської обласної ради.
Приємно було бачити, що цього року до участі у заході долучилася чарівна винахідниця Цика Марія із цікавим проектом «Портативна гра на ARDUINO».
Журі конкурсу-захисту відзначило достатній рівень підготовки команд, ґрунтовні та цікаві доповіді учасників заходу. А представлені прилади і пристрої, виконані із використанням сучасних технологій, вражали своєю різноманітністю та оригінальними конструкторськими рішеннями.
Усі присутні під час заходу мали можливість слухати презентації власних розробок учасників та задавати їм питання.
За результатами проведеного заходу:
І місце зайняла команда Луцького міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді
ІІ місце – команда Маневицького Центру творчості дітей та юнацтва;
ІІІ місце – команда Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Волинської обласної ради.
Вітаємо переможців і бажаємо подальших цікавих винаходів та перемог!!!

84

Ви повинні бути Увійти щоб додати коментар.