Тиждень інформаційно-технічного відділу

Тиждень у світі інформатики

Тиждень інформаційно-технічного відділу, щорічна традиція, не зважаючи на карантин, не відміняється!

Вже не раз пересвідчилися педагоги відділу, якщо дотримуватися усіх правил та рекомендацій, то і уберегтися від інфекції можна, і роботу свою виконувати чітко та якісно.

Це дійсно корисно, вносить різноманітність у позашкільне життя, підвищує рівень знань дітей з інформатики, розвиває творчі й інтелектуальні здібності, інтерес до вивчення предмету, самостійність та наполегливість, виховує вміння працювати самостійно, почуття відповідальності.

Сплановані заходи спрямовані на розвиток творчої фантазії, логічного мислення, вміння орієнтуватися в інформаційному просторі, формування відповідальності, креативності, кмітливості та винахідливості.

Шановні вихованці, педагоги!

Ось і прийшла пора підвести підсумки.

На нашу думку, Тиждень інформаційно-технічного відділу під девізом «Тиждень думок, асоціацій, ідей» був успішний, кожний день був насичений подіями у світі інформатики.

Керівники гуртків відділу ознайомили вас з досягненнями наших вихованців, рекомендували матеріали в розділі «інформаційно-пізнавальний вісник», складання ментальних карт засобами майндмепінгу, а також запропонували інтелектуальна веселку та гравікон «Все вміємо, все зможемо» на платформі Classtime.

З точки зору змісту цей захід відрізнявся виключно широким колом питань, які були цікавими та динамічними, програма заходу містила актуальні теми.

Дякуємо за насичену та плідну співпрацю на нашому інтернет-майданчику!!!

 

Марафон досягнень вихованців відділу

Інформаційно-пізнавальний вісник

Інформатика з фіксиками


Складання ментальних карт засобами майндмепінгу

Гравікон «Все вміємо, все зможемо» на платформі Classtime

Інтелектуальна веселка


125

Додати коментар