РОЗВИВАЄМО МАТЕМАТИЧНІ ЗДІБНОСТІ

… заняття математикою – це гімнастика розуму

Норберт Вінер

 

Робота в гуртку «Розвиток математичних здібностей»  (керівник  Тарасенко Н.І.)  проводилась під час карантину із використанням  різних форм дистанційної комунікації (Facebook, Viber,  електронне листування).

Навчальні матеріали містили презентації, відео, завдання по темах. Але особливо цікавими були майстер-класи та математичні конкурси.

Протягом квітня-травня проведено три етапи конкурсу юних математиків:

  • 1 етап – розв’язання задач на логіку;
  • 2 етап – розв’язання задач на знання геометричних фігур;
  • 3 етап – розв’язання задач підвищеної складності.

Переможцем стала вихованка гуртка Дарина Богомолець, яка отримала грошовий приз від спонсорів в розмірі 300 грн. та книгу-бестселер з рубрики «Дітям про бізнес «Пес на ім’я Мані» відомого німецького автора Бодо Шефера.

У конкурсі «Вивчаємо біографії відомих математиків. Михайло Кравчук, академік, всесвітньовідомий математик» переможцем став вихованець гуртка Василь Мудрик, який за найкраще знання біографії видатного математика, нашого земляка був нагороджений путівкою на екскурсію в музей-садибу Михайла Кравчука в село Човниця Ківерцівського району,  книгами  німецького автора Б. Шефера.

Активну участь взяли діти у конкурсі «Намалюй математичний малюнок, користуючись цифрами та геометричними фігурами». Оригінальними були  малюнки «Мама, тато і я – наша дружня сім’я!», «Я люблю моє рідне місто Луцьк!»,  «Мої улюблені заняття. Хобі!», «Мої улюблені друзі – тварини!». Роботи представлені у viberгрупі «Юні математики».

За підсумками журі та результатами  голосування вихованців переможцями стали Дарина Остапчук та Юрій Бусько, які були нагороджені книгами з рубрики «Дітям про бізнес».

Вітаємо всіх переможців, бажаємо наснаги та нових звершень!

263

Додати коментар