ПЕДАГОГ НА ЧАСІ ЗМІН

Сучасний педагог повинен мати здатність до самооцінки, уміння гнучко адаптуватися, виявляти ініціативу, володіти навичками роботи з комп’ютерними та телекомунікаційними технологіями, бути креативним.

Для професійного зростання педагогу корисно брати участь в освітніх проектах, вебінарах, семінарах, онлайн конференціях тощо.

28-29 серпня 2020 року на освітній платформі AtomsHub відбулася Всеукраїнська практична онлайн конференція на тему: «Педагог на часі змін. Інструменти вчителя 2021», в якій взяла участь керівник гуртка «Флористика та фітодизайн» Мєлєшкова Наталія.

В рамках конференції відбулися цікаві та пізнавальні виступи спікерів з доповідями та тренінгами на актуальні для педагогів сьогодення теми: «Права вчителів  в сучасному суспільстві та особливості їх реалізації», «Як дітей навчити вчитись?», «Проблема академічної свободи у роботі вчителя» і т.п.

Педагог сьогоднішнього дня – це фахівець, який володіє чималим багажем знань та вмінь, постійно оновлює та впроваджує нові ідеї. Опанування новими формами та методами організації освітнього процесу – це можливість «перезавантажити» власну систему поглядів на навчання та виховання дітей і залишатись конкурентноспроможним педагогом.

37

Додати коментар