Освітнє середовище сучасного закладу позашкільної освіти як чинник розвитку творчої особистості

На сучасному етапі завдання позашкільної освіти спрямовані на реформування і постійне удосконалення освітнього процесу, науково-методичної, організаційно-масової роботи, реалізацію державної політики щодо підвищення якості освітніх послуг. Заклад позашкільної освіти має створити всі умови для розвитку творчої особистості. Тому невипадково проблемою круглого столу, який відбувся 18 лютого 2021 року на базі Центру було питання «Освітнє середовище сучасного закладу позашкільної освіти як чинник розвитку творчої особистості». Учасниками заходу були слухачі курсів підвищення кваліфікації Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти та педагоги закладу.

З організацією освітнього процесу ЦНТТУМ ознайомила Марія Шух, заступник директора з НВР та провела оглядову екскурсію закладом. Перед учасниками заходу також виступили методисти Тетяна Чередніченко, Руслана Снітко, Ірина Калугіна, завідуюча лабораторією художньо-технічного відділу Галина Юрчинська, які презентували роботу Центру як координатора із розвитку науково-технічної творчості в області. Даний напрям в освітньому закладі – це конструктивна можливість вирішувати спільно цікаві технічні задачі, формувати комплекс знань творчого мислення, спонукати до винахідництва, до вміння експериментувати та практично реалізовувати авторські ідеї.

Для відновлення сил, зняття напруги в кінці робочого дня практичний психолог Катерина Дишко провела діагностичний інтенсив із виявлення та корекції негативних емоцій.

Завідувач відділу, методист з виховної роботи ВІППО Ірина Никитюк подякувала педагогам закладу за організований змістовний захід та плідну співпрацю.

39

Ви повинні бути Увійти щоб додати коментар.