ОБЛАСНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ З НАГОДИ 75-РІЧЧЯ РУХУ ЮНИХ ТЕХНІКІВ ВОЛИНІ

З метою популяризації технічних видів спорту серед учнівської молоді з 07 по 24 грудня на базі Центру буде проходити обласний фестиваль технічної творчості з нагоди 75-річчя руху юних техніків Волині у дистанційному форматі.

07 грудня в онлайн-режимі відбулося урочисте відкриття заходу, до якого приєдналися  заклади  освіти області. З вітальним словом до усіх присутніх звернувся директор Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Ігор Стельмащук, привітав  усіх, хто дотичний до технічної творчості,  хто прославляє Рух юних техніків Волині на всю Україну, подякував за плідну роботу та нагородив грамотами та подяками Управління освіти та науки Волинської облдержадміністрації.

Був представлений склад суддівської колегії та обумовлені організаційні питання фестивалю, головний суддя Андрій Музичук ознайомив  з умовами проведення заходу.

24 грудня о 10.00 год  в онлайн-режимі відбудеться закриття обласного фестивалю технічної творчості з нагоди 75-річчя руху юних техніків Волині, де будуть оголошені результати та нагороджені переможці.

166

Додати коментар