ОБЛАСНИЙ ОНЛАЙН-СЕМІНАР КЕРІВНИКІВ ГУРТКІВ ПРЕДМЕТНО-ТЕХНІЧНОГО ПРОФІЛЮ

З метою надання методичної та практичної допомоги керівникам гуртків предметно-технічного профілю науково-технічного напряму позашкільної освіти області на базі Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Волинської обласної ради 18 березня 2021 року був проведений обласний онлайн-семінар «Підготовка вихованців до участі в обласних та Всеукраїнських масових заходах». У заході взяли участь 22 учасника, з закладів загальної середньої та позашкільної освіти області.

Із вітальним словом звернувся директор Центру Ігор Стельмащук. Він окреслив основні завдання з питань розвитку науково-технічного напряму на 2021 рік, побажав усім учасникам знайти відповіді на свої питання та дізнатись багато нової, корисної інформації.   

Заступник  директора з навчально-методичної роботи Іван Цимбалюк розповів про основні складові формули успішної педагогічної діяльності керівників гуртків. Акцентувавши увагу на технічній творчості, як на одному з напрямків розвитку обдарованості дитини, на шляху професійного самовизначення.

Алла Гаврилюк, методист предметно-технічного відділу, детально зупинилась на питаннях підготовки вихованців до участі у конкурсі-змаганні учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання. Навела приклади теоретичного та практичного завдання, продемонструвала слайд-шоу кращих робіт вихованців.

Ірина Калугіна, як куратор обласної виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість-тобі Україно!», детально розповіла про  вимоги до робіт та необхідну документацію для участі у обласному та Всеукраїнському етапі.

Завдяки сучасним технологіям зв’язку до нашого онлайн-семінару для виступу приєднався Сергій Луньов, доцент  кафедри фундаментальних наук Луцького національного технічного університету та як постійний голова журі конкурсу-захисту науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських розробок з науково-технічного напряму зосередив увагу учасників заходу на основних критеріях оцінювання робіт і їх презентацію вихованцями.

З метою профорієнтаційної роботи, залучення вихованців на гуртки предметно-технічного профілю виступив Валентин Заблоцький, завідувач кафедри електроніки та телекомунікацій Луцького національного технічного університету.  В рамках співпраці закладу позашкільної освіти та ЛНТУ, він розповів про напрямки діяльності університету, його матеріально-технічну базу, запросив до співпраці усіх бажаючих з метою продовження успішного професійного навчання інтелектуальної молоді України. 

Для ознайомлення учасників онлайн-семінару з умовами проведення обласного конкурсу-змагання з радіоелектронного конструювання виступив Олексій Седанов, методист предметно-технічного відділу, який зробив огляд робіт переможців обласних та Всеукраїнських масових заходів.

Кожен учасник мав можливість задати запитання доповідачам та отримати на них відповіді.

Дякуємо всім хто долучився до участі у заході.

Бажаємо творчих перемог та досягнення успіхів!!!

79

Ви повинні бути Увійти щоб додати коментар.