«КРАЇНА МАЙСТРІВ»: ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ

На виконання наказу Центру науково-технічної творчості учнівської молоді від 03.03.2021 року № 12 «Про організацію та проведення виставки-конкурсу робіт науково-технічної творчості «Країна майстрів – 2021», з метою розвитку науково-технічної, винахідницько-конструкторської та раціоналізаторської творчості учнівської молоді, популяризації досягнень вихованців гуртків Центру протягом травня-червня 2021 року проведено виставку-конкурс робіт науково-технічної творчості «Країна майстрів – 2021».

На виставку-конкурс подано 52 роботи від 69 вихованців гуртків, з них – 43 індивідуальні роботи та 9 – колективні.

Найширше представлено відділи: художньо-технічний – 16 робіт, предметно-технічний – 15 робіт.

Рішенням журі, згідно Умов  виставки-конкурсу науково-технічної творчості «Країна майстрів – 21», підведено підсумки та визначено переможців.

Журі відмітило, що високим технічним рівнем виконання, новаторством, прикладною спрямованістю, доцільним вирішенням актуальних проблем у галузі науки, техніки та виробництва вирізнялися роботи вихованців відділів: предметно-технічного (4 роботи – І місце); спортивно-технічного та художньо-технічного (2 роботи – І місце).

Вітаємо переможців заходу. Керівникам дитячих робіт – натхнення, успіхів у педагогічній діяльності та радості від спілкування з вихованцями.

71

Додати коментар