З ЮВІЛЕЄМ, ТАЛАНОВИТИЙ КОЛЕКТИВ!

30-річний ювілей відзначає інформаційно-технічний відділ Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Волинської обласної ради.

Спільними зусиллями педагогічний колектив створює літопис історії і сьогодення відділу, адже той, хто не знає свого минулого ‑ не має майбутнього!

Правду кажуть, що талановитий педагог – талановитий у всьому! Після споглядання на такий життєвий досвід виникає нездоланне бажання вчитися і творити!

Особливу подяку за вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України, підтримку, співпрацю, розуміння адміністрація закладу висловлює управлінню освіти і науки Волинської облдержадміністрації, начальникам управлінь освіти міських (міст обласного значення) рад, відділів освіти райдержадміністрацій, керівникам управлінь освітою об’єднаних територіальних громад, директорам закладів загальної середньої, позашкільної, освіти, всім педагогам, що працюють на теренах області, вихованцям та їх батькам.

Ми не зупиняємося на досягнутому: попереду – довгий шлях удосконалення майстерності, повсякденні заняття, творчі здобутки талановитих учнів та педагогів.

30 років — це дивовижний вік, пора яскравих звершень і відкриттів.

30 років — це весна: тепла, часом вітряна, але така бажана.

30 років — це розквіт сил, натхнення, мудрості і розуміння.

30 років — це великий відрізок життя, що попереду.

30 років — це час досягати, долати бар’єри, йти до наміченої мети.

30 років — це нові відкриття і незабутні хвилини радості.

30 років — кругла дата!

Нехай в очах наших вихованців завжди буде блиск щастя, нехай в їх руках буде ключ до будь-яких дверей, нехай у них дозрівають цікаві ідеї, а всіх нас в усьому супроводжує удача й успіх!

Щасливий той, хто може цим насолоджуватися! 

З ювілеєм! З чудовою датою!

Додати коментар