ЗУСТРІЧІ НА НАУКОВИХ ПІКНІКАХ!!!

Навіть погода сприяла тому, щоб побільше дітей та батьків завітали до розважального центру “Промінь” на науковий пікнік. Бо саме в суботу, 3 жовтня, з 12:00 до 17:00 його хол перетворився на чарівну країну «Фей» та роботів.  

Для найменших відвідувачів були презентовані пізнавальні інтерактиви від дитячого розважального комплексу «Смугастий носоріг», мікс найцікавіших прийомів засвоєння англійської мови від Мовної школи «Mandarin Family Club», приємні сюрпризи від найкращого в Україні магазину товарів для дітей – Будинку іграшок. Студія розвитку “Розумаха” запросила дітей для пошуку скарбів у незвичайних скарбничках, які  приносили море позитиву; старших  зацікавили рухомими механізмами, пристроями та дивовижними роботами.

STEM школа Inventor презентувала майстер класи на основі Lego. Усі бажаючи могли ознайомитись з курсами «Основи робототехніки», «Science», «Робототехніка Scratch», «Робототехніка  Mindstorms». Цікавою і наочною була презентація нового курсу «Архітектура».

Вразила експозиція школи програмування і робототехніки ROBOCODE. Багато різних роботизованих платформ на радіокеруванні зацікавили глядачів, а діючий макет розумного будинку мав змогу в дії спробувати кожен.

Вихованці Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Волинської обласної ради на наукові пікніки підготували велику експозицію власних виробів для відвідувачів різного віку.

Дорослих та школярів дивував своєю роботою термоелектрогенератор, який перетворював тепло долонь на світло світлодіода.

Для найменших відвідувачів продемонстрували мигаючу гірлянду на ARDUINO NANO, цікавий генератор звуку на кроковому двигуні та саморобний музичний синтезатор на ARDUINO NANO. На останньому можна було виконати просту мелодію.

Старші школярі перевіряли власну координацію рухів на треморометрі. А біля вимірювача росту на ARDUINO UNO завжди були бажаючі його випробувати в дії та здогадатись, як він працює.

Родзинкою експозиції ЦНТТУМ був саморобний рухомий робот!!! Він постійно виконував свій танок, рухаючись у різні сторони  та підіймаючись догори на своїх сервоприводах. А зупиняли його лише для того, щоб кожен бажаючий міг взяти його в руки і роздивитись з усіх сторін.

Щиро дякуємо організаторам за цікавий захід, до нових зустрічей!!!

91

Додати коментар