ЖАГА ДО  ПЕРЕМОГИ ЮНИХ АВТОМОДЕЛІСТІВ ВОЛИНІ

З метою   популяризації  та подальшого розвитку автомодельного спорту, з дотриманням усіх протиепідемічних правил щодо недопущення поширення коронавірусної хвороби,                       06 березня 2021 року на базі Центру науково-технічної творчості учнівської молоді пройшли  обласні відкриті змагання учнівської молоді з автомодельного спорту (трасові, кімнатні кордові моделі).

У  перегонах  з  трасових  автомоделей   змагались  між собою 7  команд. Програмою змагань передбачено особисту та командну першість у класах автомоделей:  «RETRO»,                «F-1», «Вантажівка», «G-33», «G – 12», «Євроспорт стандарт».

Під час стартів використовувалася траса із системою електронної засічки та комп’ютерною програмою, яка визначала точні  результати. Змагання з трасового автомоделювання продемонстрували зростання спортивно-технічної майстерності учнівської молоді, її теоретичної та практичної підготовки, що свідчить про цілеспрямовану роботу керівників гуртків.

У командному заліку з трасового автомоделізму місця розподілилися наступним чином:

І місце посіла команда Центру науково-технічної творчості учнівської молоді  (керівник команди Юрчинська Г.М.);

ІІ місце – команда Луцького міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді (керівник команди Данильчук І.Є),    

ІІІ місце – команда ЗОШ І-ІІ ступеня села Звірів Ківерцівського району (керівник команди Семенюк В.С).

У змаганнях з кімнатних кордових автомоделей взяло участь 9 команд в 4 класах моделей: ЕЛ-О, ЕЛ-АЕРО, ЕЛ-К, ЕЛ-Іграшка. Члени головної суддівської колегії оцінювали все: охайність, точність виконання моделей та швидкість.

Так, за підсумками змагань, в командному заліку з автомодельного спорту (кімнатні кордові моделі) перемогла команда Луцького міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді (керівник команди Солодовник С.В.), друге місце посіла команда Центру науково-технічної творчості учнівської молоді (керівник команди Пивоваров В.Л.), третє –  команда Камінь-Каширської станції юних техніків (керівник команди Курчик В.М.).

На закінчення змагань переможцям командного та особистого заліків було вручено дипломи управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації відповідних ступенів, кубки та медалі, а керівникам, команд які посіли І, ІІ, ІІІ місця в командній першості – грамоти за вагомий внесок та креативний підхід до виховання підростаючого покоління, активну діяльність щодо виявлення, розвитку та підтримки творчообдарованих дітей, підготовку команд-переможців обласних відритих змагань з автомодельного спорту.

27

Додати коментар