ДОСЯГНЕННЯ ЮНИХ РАДІОСПОРТСМЕНІВ

Багаторічна праця наших керівників гуртків та їх вихованців приносить плоди не тільки на обласній, всеукраїнській, а й на міжнародній арені!

24-27 червня 2021 року в околицях міста Тиргу-Жіу Республіка Румунія Європейська федерація радіоспорту провела Чемпіонат Європи зі спортивного радіоорієнтування, де Національна  збірна команда України зайняла І місце. В складі збірної виступали спортсмени центру науково-технічної творчості Волинської обласної ради (керівник Долинський І.А.):  Гупало Ольга та Іщук Владислав, які завоювали по чотири золотих медалі.

А з 28 серпня по 2 вересня 2021 року у м. Бансько, Республіка Болгарія, пройшли одразу два чемпіонати зі спортивної радіопеленгації: 23-й Чемпіонат Європи зі спортивної радіопеленгації серед дорослих та 18-й Чемпіонат Європи зі спортивної радіопеленгації серед юнаків. Вихованці гуртків спортивної радіопеленгації Центру на Чемпіонаті Європи зі спортивної радіопеленгації серед юнаків здобули для медальної скарбнички збірної дві золотих (Гупало Ольга) та одну срібну медалей (Іщук Владислав) і достойно вибороли І командне місце.

Спортсмени української збірної команди показали високу майстерність, волю до перемоги, високий рівень підготовки.

Не так просто здобути звання призера Чемпіонату Європи, але наші вихованці це зробили. Вітаємо переможців та їх тренерів з успішним виступом на Чемпіонатах Європи, бажаємо спортивної витримки та нових перемог!!!