ВСЕУКРАЇНСЬКА ВИСТАВКА- КОНКУРС З ІСТОРИКО-ТЕХНІЧНОГО СТЕНДОВОГО МОДЕЛЮВАННЯ

Стендове моделювання  – поширений напрям науково-технічної творчості, який допомагає ознайомитись з світом техніки, захоплює та єднає як дітей, так і дорослих. Моделісти відтворюють зразки техніки (літаки, кораблі, автобронетанкову техніку), фігури старовинних вояків та зразки архітектури. Виготовлення таких моделей вимагає не лише певних навичок роботи із спеціальними матеріалами та інструментами, а й поглиблених знань з історії, вміння працювати з різними джерелами інформації, вести пошуково-дослідницьку роботу.

Українським державним центром позашкільної освіти  протягом  грудня 2020 року в дистанційному режимі проведено Всеукраїнську виставку-конкурс з історико-технічного стендового моделювання, в якій взяли участь 19 команд з різних регіонів України.

За результатами заходу наші вихованці здобули 16 нагород в особистому заліку: 3 золотих, 12 срібних та 1 бронзову медаль  у номінаціях: авіація, артилерія, автотехніка, бронетехніка, Збройні Сили України, фігури та діорами.

В загальнокомандному заліку команда Центру науково-технічної творчості учнівської молоді у складі Вітичука Максима, Сеня Назара, Федину Максима, Ришитюка Максима посіла IІІ місце у Всеукраїнській виставці-конкурсі. Керівник команди Красовський Сергій Миколайович нагороджений грамотою УДЦПО за підготовку команди-призера.

                               

Вітаємо юних моделістів та їх наставника з перемогою і сподіваємося, що вона буде успішно примножена новими досягненнями і нагородами!

38

Ви повинні бути Увійти щоб додати коментар.