ВПЕВНЕНІ У СВОЇХ СИЛАХ

Стимул у житті – діти!

Радість у житті – діти!

Надія у житті – діти!

Згідно з планом роботи на 2021 рік 24 листопада проведено обласний конкурс юних інформатиків, аматорів комп’ютерної техніки.

49 учасників – представників 23 команд закладів освіти області мали можливість розкрити свої творчі здібності, свій життєтворчий потенціал, навички спілкування, допитливості, сміливості та гнучкості мислення.

Конкурс – це ще одне свідоцтво того, що можливості є скрізь, а основний принцип навчання говорить, що можна створити всі необхідні умови для навчання.

Організатори заходу відзначили високу якість роботи журі та достатній рівень підготовки учасників.

Результати особистої першості

Номінація «Офіс-менеджмент»:

І місце – Арсенюк Дарина, учениця НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» с. Гірники Ратнівської селищної ради Ковельського району;

ІІ місце:

Демчук Олександр,  учень ОЗЗСО «Самарівський ліцей імені Петра Штика» Самарівської сільської ради Ковельського району;

Сідловська Юлія, учениця Замшанівського ліцею Забродівської сільської ради Ковельського району;

ІІІ місце:

Синій Андрій, учень КЗ загальної середньої освіти «Рожищенський ліцей № 4» Рожищенської міської ради Луцького району;

Тимощук Меланія, учениця Нововолинського ліцею № 8 Нововолинської міської ради;

Уласевич Дарина, вихованка Луцького міського Центру науково-технічної творчості учнівської молоді, ученицю КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради»;

Номінація «Web-дизайн»:

І місце – Біляк Богдан, учень Нововолинського ліцею № 8 Нововолинської міської ради;

ІІ місце:

Пагуба Дмитро, учень Володимир-Волинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Володимир-Волинської міської ради;

Петухов Максим, учень КЗ «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Луцької міської ради»;

Спільнюк Дмитро, учень Підгайцівського ліцею Підгайцівської сільської ради Луцького району;   

ІІІ місце:

Дикий Роман, учень Нововолинського ліцею № 2 Нововолинської міської ради;

Камінський Стас, учень КЗ загальної середньої освіти «Рожищенський ліцей №2» Рожищенської міської ради Луцького району;

Ференц Богдан, вихованець Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Волинської обласної ради;

Номінація «Програмування»:

І місце – Косарук Захар, учень КЗ загальної середньої освіти «Княгининівський ліцей № 34 Луцької міської ради»;

ІІ місце:

Паньковець Ігор, вихованець Луцького міського Центру науково-технічної творчості учнівської молоді, учня комунального закладу «Луцька гімназія № 18 Луцької міської ради»;

ІІІ місце:

Андрійчук Тарас, учень Горохiвського лiцею № 1 iмені I.Я. Франка Горохiвської мiської ради Луцького району;

Николюк Роман, вихованець Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Волинської обласної ради;

Шаповал Віталій, учень КЗ «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Луцької міської ради».

Результати командної першості

І місце – команда Підгайцівської сільської ради Луцького району;

ІІ місце – команда комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Луцької міської ради»;

ІІІ місце:

команда Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Волинської обласної ради;

команда Луцького міського Центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Вітаємо знавців інформаційних технологій Волині! Наші вихованці розумні, творчі, винахідливі, креативні!

Це наша гордість, надія і майбутнє! І це значить, що у самостійне життя вирушать молоді люди, які знають, ким бути і яким бути, впевнені у своїх силах громадяни України.

149

Додати коментар